a4_tech demiş ki:
hiç vakit kaybetme vakit nakittir

unutma 1 kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır.o 1 kişi olmak için karakterinden taviz vermeden şaklabanlık sınırlarında turlaman lazım

doğaya bak erkek olan dişisini etkilemek için türlü olaylara giriyor.sende gir

hiçbir ortak noktan yoksa eskilerden bahset elbet birşeyler çıkar.
ben o işleri beceremem işte Utangaçlığın körü göz olsun :mrgreen:

ya allahım uzatmadan işte bak bu anattığımı yapamamak için embesil olmak gerek.
KENDIN OL!!!
Eğer zaten etkileyiciliğin yeterse kızı kaparsın

Bide bir soru sormuştum sana cidden yaş kaç titan kardeş?

drotalion demiş ki:
KENDIN OL!!!

göremiim pardon yaş 16 karşıdaki de 16

TiTaN_ demiş ki:
drotalion demiş ki:
KENDIN OL!!!

göremiim pardon yaş 16 karşıdaki de 16
o zaman normaldir utangaç olman titan. bizde zamanında senin gibiydik ^^ sana tavsiyem utangaç olmana rağmen git açıl yani bunda birşey yok karşıdakinin senin hakkında ne düşündüğü o an için senin için öenmli olmasın. Utancını ancak utancının üstüne giderek yenebilirsin.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
tüm yazanları okumaya calıstım okuyabildigim kadar cok kolaymış gibi herkez bi şeyler söylemişş ama dedikleriniz o kadar kolay yapılacak şeyler deil kendimden biliyom TiTaN_ üzülme bulursnu 1 tane...

gulut91 demiş ki:
tüm yazanları okumaya calıstım okuyabildigim kadar cok kolaymış gibi herkez bi şeyler söylemişş ama dedikleriniz o kadar kolay yapılacak şeyler deil kendimden biliyom TiTaN_ üzülme bulursnu 1 tane...
sağol

gulut91 demiş ki:
çocukcağıza olduğun manevi destekten dolayı extraloob ahalisi olarak teşekkür ederiz.
ya sanki biz aptalız kolay dedik. Zor biliyoruzda yani şş titan zor olum girişme demek var birde dene olursa olur olmazsa olmaz demek var...

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
tmm konussun şansını denesin kardeşimiz olursa olur olmazsa yenisini bulur^^

Ya Ben Bütün Kızlara Msn'den Teklif Ettim Hepside Kabul Etti, Hoş En Uzunu 29 Gün Sürdü Ama Salla, Zaten Bir Zaman Sonra Sıkılıyorsun.. xD

dR.NooB demiş ki:
Msn adresini iste Confused Msn' den rahat rahat konuş..Direk mevzuya gir.." seni istiyorum, kadınım olucaksın" fln yok ama Razz Memati gibi olmayalım :mrgreen: :lolmuch: ..Sinemaya götür Recep İVEDİK'e :mrgreen:

Valla böyle konuştuğuma bakma.. Bana kalsa her türlü söylerimde, biraz utangaç gibisin perde Direk konuya gir yaa. hiç kasma kendini extrabeer

Bencede recep ivedike götürsün :lolmuch:

Kişiliğini tanımaya çalış,birazcık olsun tanırsan soracağın sorulara ve söyleyeceklerine vereceği tepkileri birazcık olsun tahmin edebilirsin.BU işler iki taraflı oluyor Allah yardımcın olsun.

Shooter demiş ki:
Kişiliğini tanımaya çalış,birazcık olsun tanırsan soracağın sorulara ve söyleyeceklerine vereceği tepkileri birazcık olsun tahmin edebilirsin.BU işler iki taraflı oluyor Allah yardımcın olsun.
sağol cümlemize extraokk

Ezük imza için thx :lol: bizim sınıfta kız yok doğru sölüyor arkadaşalar 16 erkek 8 kız onlarda varmı yok mu belli değil extrabeer

ama kız arkadaş arıyon facebook salla ora çok amele kaynamaya başladı bende çıkmayı düşünüom :lol:

Yukarı Alt