Arkadaslar sabah kalktım oyunu açayım dedim launceri açtım 2 sn sonra kayboldu denedim denedim sorun geçmedi çözümü ne olabilir lütfen yardım edermisiniz bi türlü bulamadım hiç biyerde oyunu yeniden yükledim yeni media.pk2 yi atmayınca sorun yok ama yeni media.pk2 yi atınca böle oluyor lütfen yardım edin...
Ecsroyu açmadan önce böyle
- Resim Silinmiş.
Açtıkdan sonra sağ tarafta sarı bir işaret çıkıyor
- Resim Silinmiş.
Bu işaret çıkar çıkmaz launcerde kapanıo anlayamadım arkadaslar lütfen yardımcı olun.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
emrecankara demiş ki:
Arkadaslar sabah kalktım oyunu açayım dedim launceri açtım 2 sn sonra kayboldu denedim denedim sorun geçmedi çözümü ne olabilir lütfen yardım edermisiniz bi türlü bulamadım hiç biyerde oyunu yeniden yükledim yeni media.pk2 yi atmayınca sorun yok ama yeni media.pk2 yi atınca böle oluyor lütfen yardım edin...
Yeni media derken hangisini kastettin ?

20090719 olan en yenisi bi önceki media pk dada bu sorun vardı düzelir die bunu indirdim ama sorun çözülmedi bu dosyaları kendi sitesinden indirdim sorun ne olabilir.

Crown biliyormusun sorunun çözümünü lütfen yardım edin bi bulamadım çözümünü.

emrecankara demiş ki:
Crown biliyormusun sorunun çözümünü lütfen yardım edin bi bulamadım çözümünü.
Hayır araştırdım biraz ama birşey bulamadım, yanlış yönlendirmek istemem daha iyi bilen birisi yardım ederse iyi olur.

Sen söle bildiklerini yapıyım denemekte fayda var bende arastırdım ama bi sey bulamadım site modları yardım edin lütfen çözelim su sorunu.

Beyler lütfen yardım edin lütfen lütfen en küçük yardım bile işe yarayabilir düşüncelerinizi söleyin sizce neden olabilir yardım edin.

Yukarı Alt