11. sınıfın 300 saatlik elektrik-elektronik yaz stajını yapıcam elinde olan varsa paylaşabilir mi ?

volkanka demiş ki:
Staj yapacaksın insanlardan beklediğin şey nedir?
Çalışabileceği, Stajını tamamlayabileceği bi yer arıyo varsa arkadaşlar bildiğiniz böyle yerler arkadaşımıza yardımcı olun :)

arkadaşım bu iş için geç kalmış vaziyettesin dosyalar nisan sonuna kadar en geç hazırlanır yerler fln belli olur geç kaldın üzgünüm ama seneye için istiyorsan şehrini söylede bi yardım edelim antalyada el atabilirim :)

evd yarın veli ve iş yerlerine imzalıtalakcak belgeleri vereceğiz biz biz nisanda bulduk yerleri

Forumda staj yeri arayanınıda ilk defa görüyorum, bence sen oyunda glo at elektrikçi abilerinden yardım iste :D:D

Önerim: Ayedas. Herzaman stajer alır ve pc başında oturursun.

The47

Bilgiliyim
Yani arkadaşlar meslek lisesinde olmadıgınız çok belli olmuş ne diyim cidden güldüm :D

Arkadaş iş yeri aramıyor. Staj dosyasına yazılması gereken bazı kalıplaşmış şeyler vardır. Staj dosyasına günlük olarak şunu yaptım bunu yaptım yazılır. Ancak çogu okul bunu kabul etmez ve bu kalıplaşmış şeyleri ister. Ve tabi sizde yapmadıgınız o sayfalar dolusu yazıyı dosyaya geçirip okula teslim edersiniz.

Konuya gelince, Bilgisayar mezunu oldugum için yardımcı olamıyorum.

İyi geceler hayırlı forumlar.

Yukarı Alt