Oo kardeş.. Sanırım pcnin mouse'da bi sorun var.. Googleyi yada sitedeki arama butonunu kullanamadığına göre? olsun ya.. hem bozuk olmasa bile o kadar kim arayacak kim uğraşacak dimi şimdi setupu bulmak için?.. Forumda her sorunu olana yardım edecek enayi çok nasılsa olsa..Kullan lan anasını satıyım.Helal walla

Nolcak.. moderatörlere mi bildireceksin? merak etme aldım bildiriyi.. şimdi de okan bey'e bildir.De KaFaM1MiLYoN açtığım saçma konuma böyle böyle yazdı.. Hadi durma canım hadi :)

carwen

Bilgiliyim
KaFaM1MiLYoN
2. Uyarını aldın.
Lütfen forumda nasıl konuşulacağını öğren. :wink1:

üçüncüyü ne zaman alıcağımıda öğrenebilirmiyim?

Way be doğru konuşmak, nasıl konu açılacağını öğretmek ne zaman yan konuşmak oldu? size göre kişileri uyarmak ve hatasını göstermek uyarı sebebiyse, üçüncü uyarıyı önümdeki 24 saat içinde bekliyorum, gecikmesin lütfen gözüm yollarda kalır cidden :)

Foruma seçilen moderatörlerin bu kadar dar düşünebildiğini bilmiyordum.Kaliteli sitede ne kadar kaliteli moderatörler var görmüş oldum.Sanırım moderatörlüğe seçilirken okan abi sadece yolladığı mesaj sayısına bakıyor..aradığı özellikler buysa.. Cidden seçtiği moderatörlerde mesaj sayılarını saçma mesajları ile arttıran boş insanlar. Ayrıca En azından siteden banlanırsam, sitedeki moderatörlerin herşeyi sadece konuları denetlemek olarak gördüğünü bilerek ayrılıcam.

%95 ihtimalle bu mesajı forum admini okumadan banlanıcam. Ama okursa çok sevinirim gerçekten :) Gerçi moderatörlerin, adminin bu mesajı okumaması için imha ediceklerine eminim ben. hadi canlarım iyi bakın kendinize. :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@KaFaM1MiLYoN

Nickindende herşey çıkıyor ama yinede bir şeyler yazayım .

Millet'in yanlışlarını "asalak" "anasını satim lan" gibi kelimelerle bildirmen garip bir davranış her yardım için topic açana asalak diyorsan forumda durmanın mantığı yok ki zaten artık duramayacaksın çünkü küfürcü herifleri forumda tutmuyoruz .

Sana uyarı verdim , dar görüşlüsünüz diye pm atmışsın . Evet dar görüşlüyüz ama biz yardım isteyen adama artistlik yapıp hakaret etmiyoruz. Güzelce yardım ediyor ve arama butonunu kullanmasını söylüyoruz . Bunuda arama motorunu kullansana lan anasını satim şeklinde yapmıyoruz . Biz İNSANCA söylüyoruz. Seninle aramızdaki fark'ta budur işte benim insan olmam seninse insan olamaman . Bir gün insan olmayı başarırsan ki hiç sanmıyorum söylediklerimi anlayacaksın .

Yukarı Alt