1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

yardım edermisiniz????

1. akay_06

akay_06 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben s botu ilk defa kullanacamda id var benim kapanmadan önce almıştım bir tane extraloobdan süre uzatması satın aldığımız zaman sbot hesabına bu nasıl yuklenecek ben onu anlamadım sadece paypal dan satına alına biliyor sbot kendi sitesinden extraloobdan aldığım zaman nasıl yuklenecek hesabıma bu bot ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim ilgili topiği aradım fakat bulamadım modlar kızmayın pls :D

2. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Soru sorduğun için kimse burda sana kızmaz emin ol kardeşim öncelikle sadece id sifren olması yeterli değil önceden paypal üzerinden 1 kere mahsus yükleme yapmış olman lazım bu şarta uyuyorsan http://www.extraloob.com hesaplarına paranı yatırıyorsun ve buraya konunu açıyorsun okan bey sana en kısa zamanda topik altından veya pm yolu ile ulaşıyor.

3. JawBreaker

JawBreaker   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ID ye daha önce yüklemiş olman lazım,açıkken aldığın üyelik birşeye yaramaz. :muck:

4. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    Jaw doğru söylüyor,eğer daha önce bot süresi almadıysanız hesabınıza süre uzatma eklenemez.
    Ya old customer olan birisinden sbot hesabı alacaksınız yada buradaki yönergeleri okuyup kendiniz alacaksınız.

viewtopic.php?f=567&t=154690

5. akay_06

akay_06 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    id sifre aldım ve sbota girince old customer yazıo fakat daha once hiç sbot hesabı almadım ve sbot kullanmak istiyorum tek çare eski bir hesapmı satın almam :(

6. IsaurA

IsaurA Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kaynakçı / Welder
    malesef Eski Bir Sbot Kullanıcı adı Satın Almamız, veya Satışların Tekrar Açılmasını Beklemek. Ucuz Bulduğunuz Sbot Old Customer(eski Müşteri) Hesabı Satın Almanız Daha Mantıklı.