A

Anonymous

Guest
FeVkULaDe demiş ki:
s.a beyler...Olmıcak ısler hep basıma gelıo char kopru altında kaldı Shocked delircem..zaten yaza kadar chara gıremıcem unıv yuzunden..su an charı GoNDoL kasıo..oda saolsun kopru altında kasıo :mrgreen: Yardımlarınızı beklıoruz..bu konu hakkında bılgısı olan varsa lutfen yazsın napmamız lazım?
kardeş senin başına gelenin aynısı benim bi arkın başınada geldi o günden beri haber alamıom ama istersen bi sorim o da aynı senin durunda ve perişandı :lol:

yha nası çözümlenicek bu iş..lanet olsun gm lere :lolmuch: ..herserveri kontrol ediyorlar baksanıza işte char takıldı git çıkart.ama yok umurlarında değil.delete yapıp ertesi gün kaldırmayı deniycektik ama academy de kimsenin olmaması gerekiyormuş.vs.vs nası çıkariymki onları oyunda hp mp gelmeden 2 sn sonra DC...off off

çözüm belli www.silkroadonline.net forumlarına giriyoruz bug report bölümüne uygun bir ingilizceyle durumu açıklıyoruz char nickini söylüyoruz...onlarda insafa gelirlerse ilgileniyolar...

yardımcı olduysam +rep (yokki rep sistemi hihi :mrgreen: )

Beijo

Bilgiliyim
lastturk_ demiş ki:
çözüm belli http://www.silkroadonline.net forumlarına giriyoruz bug report bölümüne uygun bir ingilizceyle durumu açıklıyoruz char nickini söylüyoruz...onlarda insafa gelirlerse ilgileniyolar...

yardımcı olduysam +rep (yokki rep sistemi hihi :mrgreen: )
pehhh... kaç kere belirttim durumu ama ilgilenen yok takmıyorlar valla...

takmıyorlar deme arkım hepinizin dediklerini bir bir yaptım..topic açıyorum bug reports a siliyorlar.akıllarından zorları mı war ne....tekrar açtım topic bug reports a güzel bi ingiilizceylede anlattım..inşallah çözerler.

bencede silkle retrun al en hızlı o ısınlar senı en ıyısı o dc yemeden ısınlanmıs olursun bu sekılde kurtulursun

Yukarı Alt