1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"Yaralı hayvan tehlikelidir"

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    "Yaralı hayvan tehlikelidir"
    Schuster, Fenerbahçe ile oynayacakları maçı bir İspanyol atasözüyle değerlendirdi.

Alman teknik adam CSKA Sofya karşılaşmasından çok, derbiye değindi, “Rakibimizin arkasında muhteşem bir taraftar desteği olacak ama Fenerbahçe maçı üç ihtimale de açık” dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, CSKA Sofya maçının ardından yaptığı açıklamada bu karşılaşmadan çok pazar günü oynayacakları Fenerbahçe derbisiyle ilgili çarpıcı sözler sarf etti. Fenerbahçe’nin son haftalarda aldığı kötü sonuçlara işaret eden Alman hoca, “İspanya’da bir deyim vardır; Yaralı hayvan tehlikelidir. Pazar günkü karşılaşma da bizim açımızdan çok zorlu geçecek. Ayrıca Fenerbahçe maçında ev sahibi takımın arkasında muhteşem bir taraftar desteği olacak. Ancak biz CSKA Sofya karşısında aldığgımız galibiyetin moraliyle bu karşılaşmaya çıkacağız. Maç her üç sonuca da açık” dedi.

‘Kulübede titredik’

Bulgar ekibiyle yaptıkları maçla ilgili de konuşan Schuster, “Golü bulmak ve neticeye gitmek bizim için hayli zor oldu. Rakibimiz çok kapandı. Maçın sonlarına doğru kulübede adeta titredik. Ancak Ernst’in golüyle rahatladık. Quaresma sakattı ve onun için yedek kulübesindeydi. Kendisinden en az yarım saat istifade etmeyi düşünmüştüm ve istediğim gibi oldu” diye konuştu.
    Türkçe öğrenmek için de çalışmalara başladığını belirten Alman teknik adam, “Ancak Türkçe’nin bu kadar zor olabileceğini tahmin etmiyordum. Öğrenmek için çaba sarf ediyorum” dedi.​

Fanatik ^^

2. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    İyi laf söylemiş ancak her şeye karşın yeneceğiz 8)

Ps: bulgar ekibiyle maçları hiç iç açıcı değildi öyle oynarsa fenere karşı işi zor