1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

yaptığımız hata

1. karakaya67

karakaya67 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Yaptığı Yanlış Yorumlardan Dolayı "Karakaya67" arkadaşıma çok teşekkür ederim bu konuyu açmama neden oldu çünkü...

Şimdi Başlayalım..

Forumda çoğu kişi Colda çok önem vermeye başlamış.

Int Charlarda Bu Kesinlikle Doğru Ama Str Charlarda bu yanlış bi tutum..

bakın anlatımıma başlıyayım...

Light Açıcak Olan Arkadaşlar Protector Giysin.. Garment Olanlar Cold açabilirler(Phy Defansımız Az Olduğu İçin)..

Ve Lighttaki Hızlı Koşma Skilli Protector Giyenlerde İşe Yarar...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Coldla Başlıyorum...

2. Satırdaki "Frost Guard" serisi ve passive skill olan "Cold Armor" skilli aynı işlevi görüyor phy. Defansımızı arttırıyor ancak str olduğumuz için phy. defansımız oldukça yüksek... fazla bi işlevini göremiyoruz bu skillerin..
    ----------

4. satırdaki "Frost Wall" serisi sadece strlerle pvp yaparken işimize yarayabilir.. Ancak bunada fazla ihtiyaç olacağını düşünüyorum str olduğumuz için str charların vuruşlarında oldukça bağışıklığa sahibiz(str charların pvplerinin uzun sürmesinin nedeni)...
    ----------

7. Satırdaki "Snow Shield" Serisi gerçekten çok güzel bi skilldir ama int karakterler için... str olduğumuz ve mpmizin az olması nedeniyle skillin hiçbir işlevi yoktur..
    ----------
    Geri Kalan Skiller Dondurma Skilleridir Onları Vurmaktansa Bir skill fazladan vurmayı tercih eder herkez...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Lightning İle Devam Ediyim..

2. Satırdaki Skillimiz Olan "Piercing Force" serisi fazla yararı olmasada İmbuemizin(el yakmamızın) Damage'ini Artırıyor...
    Ve unutmayalım ki Her Silahın bir Phy. Attack'ı ve birde Mag. Attack'ı vardır..
    ----------

3. Satırdaki Skilimiz olan "Wind Walk" serisi Pvplerde kayma olarak kasılırkende hızlı koşma olarak çok işimize yarıyor...
    ----------

Son olarak 5. satırdaki "Concentration" serisi ve 7. satırdaki "Heaven's Force" skilli aynı işlevi görüyor "Parry Ratio"muzu Arttırıyorlar..

Parry Ratio: Bize Saldıran Kişinin (bu canavarlar içinde geçerli) silahındaki damage'in Minimuma indirgenmesini sağlıyor yani silahın mümkün olduğunca az vurmasını sağlıyor...

mesela resimdeki silahı(1215 - 1398 phy damage) kullanan bi kişinin bize (skillsiz) 1215e yakın vuruşlar yapması gibi ...