cRueL_Boy

Tanınıyorum
Beşiktaşımızda son dönemde yedek kulübesinde kaldığı için rahatsız olan Brezilyalı yıldız Bobo, devre arasında ayrılmak için yönetimden izin istedi. Sezon başında Fransız, Rus ve Ukrayna ekipleri tarafından istenen ve yönetimin bonservis bedelinde anlaşma sağlayamadığı için takımda kalan Bobo, Mustafa Denizli'nin gelişinden sonra kulübeye mahkum olmasını bahane ederek Başkan Yıldırım Demirören ve yönetici Ertunç Soğancıoğlu'na ayrılmak istediğini bildirdi.

"DEĞERİM DÜŞÜYOR"

Yedek kalmanın zoruna gittiğini belirten genç oyuncunun, "Yedek kalmak hem benim hem de Beşiktaş için kayıp. Kulübede oturarak hedeflerime ulaşamam. Ben milli takıma gitmeyi hedefliyorum. Ama bu hedefime kulübede oturarak ulaşamam. Sezon başında da ayrılmak istedim ama siz izin vermediniz. Yedek kaldığım sürece değerim yükselmez aksine düşer. Eğer anlayış gösterirseniz devre arasında takımdan ayrılmak ve oynayabileceğim bir kulübe gitmek istiyorum" dediği belirtildi. Yöneticilerin de Denizli ile görüşecekleri ve daha sonra karar verecekleri öğrenildi.

Yukarı Alt