COLD: 80 LİGTH:80 BİRCİON:80 HUKSEL :60

FULL İNT OLUCAK BU YAPILANDIRMA NASIL ANLAYAN LAR CVP YAZSIN ANLAMAYANLAR KONUYU DEGİŞTİRMESSE SEVİNİRİM....

çok iyi bi yapılandırma neden dersen

huksel :60 yaparak 1 k dan fazla HP kazanıyorsun hybırd yapıp str vermene gerek kalmıyor
bircion: max atatck yaparsın comcolar batırlar off offf
cold: int sin zaten mag def. lazım degil phy lazım cold 80 ile açıgı kapatırsın bide pro giyerse offf
ligth: el yakması ligtj olmalı mag atatck bafın var parry var koşma vs. güzell olur 80

FİRE: eksiklik yaparmı dersen YAPMAZ ÇÜNKÜ int sin mag def. lazım degil phu lazım oda cold da var firede yok phy attack ada ihtiaycın yok MAG damaga atıyosun FİRE ÖNEM YAPMAZ.

swordsan heuksalı niye açıyorsun ordan gelecek hp için açıyom diyorsan hiç açma

heuksal 60ta 800 civarı hp gelir sana tavsiyem fire 60 aç mag defans buffu ve diğer buffları kullanırsın cold 80de snow %50 açınca güzel çar yaptıysan ölmessin heuksala gerek yok burdaki amacın en yüksek atağı nasıl yaparım olmalı bence...

eğer armor giyiyorsan fire80 light 60 yapsan daha güzel olur test ettim 80 fire nuke 80 light nukeden fazla vuruyor 1k kadar :) armorun phy defansı yüksek ve firedan gelen 126 mag defans ile mag defansında yüksek olur böylece ok güzel bir int yapmış olursun :))

anlatılcak çok şey var kısa kestim umarım faydası olur extraokk

estergon_35 demiş ki:
saol fearles ama auaresma nınkide mantıklı ona ne diyosun ?
fulll farmlı sword shield çarım var heuksal 60 tı 0 yaptım yani ben test ettim heuksalla olmuyor çar güçsüz ise heuksaldan gelen 800 civarı hp seni kurtarmaz...fire yada light 80 tercih sana kalmış ama fire derim 60ta light bufu mag %15 arttırıcı geliyo light80de %17 %2 çok önemi yok zaten bana sorarsan fire80 cold80 bicheon 80 light 60 güzeldir extraokk

ffearless demiş ki:
estergon_35 demiş ki:
saol fearles ama auaresma nınkide mantıklı ona ne diyosun ?
fulll farmlı sword shield çarım var heuksal 60 tı 0 yaptım yani ben test ettim heuksalla olmuyor çar güçsüz ise heuksaldan gelen 800 civarı hp seni kurtarmaz...fire yada light 80 tercih sana kalmış ama fire derim 60ta light bufu mag %15 arttırıcı geliyo light80de %17 %2 çok önemi yok zaten bana sorarsan fire80 cold80 bicheon 80 light 60 güzeldir extraokk
saol anlatım için şöyle yapsam nasıl olur ?

COLD: 80 LİGTH:80 BİRCİON:80 HUKSEL :60

3-5 lvl de str vericem full itn gibi olucam MAG BALANCE kaybım az olucak ama HP yine 1 k yi geçicek 10 k ya yakın HP olucak 10 k hp de ideal ??

3-5 str niye veriyorsun..sen anlamadın beni 80 lvlde tek amacın yüksek vuruş yapmak 7-8k vurarak glave kesemessin ve str verdiğin için atağın düşer ordan gelen str seni kurtarmaz aksine sana zararı var mag balance düşer atağın düşer..snow açıcağın için 2dk pvpde rahatsın full int git para biriktir +7 sword al full int setin güzel olursa zaten 9k hp oluyor hpyi kafana takma yüksek br kalkan al block yaparsın :) heuksal için mastery harcama sana tavsiyem 2 senedir sword shield çarla oynuyom tecrübem oldu epey beni dinlersen güzel çarın olur ama sana kalmış ben bunları tavsiye ediyorum Razz

ban son bi açıkalam yaparmısn

cold? fire? bircion? ligrth?

bu arada şu anda 50 lvl im full int degilim 2 lvl str gittim başlarda ne yapmamı önerirsiniz ?

full int git

çok çeşit yapılandırma var ama senin istediğine en yakın yapılandırma şu;

cold80 light80 bicheon 80 fire60

veya(bence daha güzel)

cold80 fire80 light 60 bicheon 80

onu kanat takarak int basarım mp filan öyle gidere bilirmiyim yada hiç ugraşmasam 2 lvl str çok etki yaparmı ?

6 str eder az etkisi olur %1 mag balance düşer sanırım ama silemessin artık :) bir daha full int git,premiumla kanatlarla farkı kapatırsın

1 şey diyeyim 60 fire ile ne elde edicem katkısı ne olucak aban ?

mag defance vericek oda az bi oran zaten itn yim mag a ihtiyac yok öyle degilmi ?

firede başka önemli bişey göremiyorum ? sen daha iyi bilirsin bi aydınları beni

estergon_35 demiş ki:
1 şey diyeyim 60 fire ile ne elde edicem katkısı ne olucak aban ?
mag defance vericek oda az bi oran zaten itn yim mag a ihtiyac yok öyle degilmi ?

firede başka önemli bişey göremiyorum ? sen daha iyi bilirsin bi aydınları beni
1- phy damage in artıcak yani bicheon skilini kullanırken daha fazla vuracaksın
2- mag defensin artıcak intler daha az vuracak sana
3- stun drull gibi etkileri azaltan bufun olcak pvpde çok önemli

heuksal 60 açıcam diyorsun tek avantajı 800 civarı hp olacak

karşılaştır bunları hangisni istiyosan onu yap

Yukarı Alt