Of ya ne yapacaz şimdi bi tek o para kesmiyodu şimdi oda kesiyo bari az kessede 1tl gibi, ondan yatırsak yine neyse pttye kaldık :D

Yapı krediden hesap açtık ücret almıyor diye onlarda azıttı sinir oluyorum sanki yeteri kadar para kazanmıyorlar gibi.

ya abi Anlamıyorum adam orda çalışanına 5bin lira maaş veriyor gün boyu elinden milyarlar geçiyor ama gidip atmden 3-5 lira para kesiyor ne derdin var senin 4 tlyle zengin mi olucaklar.

Apt

rank8
AAnGeLL demiş ki:
ya abi Anlamıyorum adam orda çalışanına 5bin lira maaş veriyor gün boyu elinden milyarlar geçiyor ama gidip atmden 3-5 lira para kesiyor ne derdin var senin 4 tlyle zengin mi olucaklar.
oda sana 3-4 lira verip fakirmi olucan diye sorar :mrgreen: şaka bir yana birde şöyle düşün,piyasada binbir çeşit online oyun ve binbir çeşit site var,bununla birlikte onbinlerce oyuncu var,günlük milyarlarca liralık işlem yapılıyor,nasıl bir kazanç sağlıyacaklarını düşün :) bununla ilgili daha önceden mail attım maliye bakanlığına hatta şuanda lafı açılmışken bir tane daha atıyorum :) bunların denetlenmesi lazım,üşenmeyip sizde atın,vatandaşlık görevlerinden birini yerine getirmiş olursunuz,milyonlarca dolarlık sektörden bahsediyoruz bunlardan vergi kesilmiyor,sonra millet niye benzine zam geldi diye ağlıyor,devlet alamadığı vergiyi benzinden yada başka bir yerden almak zorunda!!

Yukarı Alt