çok özr diliyorum link vemek yasak gliba ama:S ana linki veremiyyorum pre account olmadığı için uploaded.to ya

http://www.webhatti.com/silkroad-online/484034-sro-yararli-programlari.html
bu sitede SRO_Hide & Kill
adlı program uploaded.to üzerinde upload edilmiş. ve limiti dolmuş sadece premiumlu birisi indirebilir.Bunu indirip herhangi bri siteye upload edene mysro yada sjsro üyeliği vereceğim isterse 2üyeliğide veririm.

Böyle program kullanmanızı tavsiye etmiyorum.Bunu söylerken bu program için tecrübem oldu arkadaş tarafından ve bunu kullanan arkadaşım ban yedi.Tabi yükleyip yüklememe konusu size kalmış ama dediğim gibi tavsiyem bu programı kullanmayın

serhat67 demiş ki:
Böyle program kullanmanızı tavsiye etmiyorum.Bunu söylerken bu program için tecrübem oldu arkadaş tarafından ve bunu kullanan arkadaşım ban yedi.Tabi yükleyip yüklememe konusu size kalmış ama dediğim gibi tavsiyem bu programı kullanmayın
arkdaşm sen ne diosun saçma saçma konuşma ?

bn programı kullan diyormuyum
açmasın bile rardan
upload süresi dolmuş pronun sadece presi olan biri geri getirebilir dosyayı kullanmayan kullanmaz bnm bildiğim en iyi silkroad hider bu

Şimdi dostum kırıcı konuşmazsan daha ii anlaşabilir.Ben dediğinizi gayet ii anlamışım ve size de uyarımı yaptım.Yorumumu bi kez daha okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.Tamam bi daha ki sefere size uyarı maksatlı ya da yardımcı olma niyetiyle yorum yazanlara bu şekil ters cevap vermeyin.Yoksa siz yüklemişsiniz yüklememişsiniz beni ilgilendirmez

Yukarı Alt