+Dejavu+

Bilgiliyim
Bug'u bulan paylaşmaz zaten hemen gider diye ben bir sürü bug buldum hepsini buraya yazsam herkez uygulasa gm reset atıp düzelticek ne anlamı kaldı. :thumbsup:

Urania demiş ki:
Şundan eminimki bu arkadaş normal basmadı.Kesinlikle bir hile kullandı.

Bir ara item basma program kodlarını bulmuştum. ancak Programlama Dili olan CSharp bilgim olmadığından ve önemsemediğimden boşverdim ancak. Hala silkroad ın açıklarını araştırıyorum. DUPE - HACK vs. gibi işlere yelteniyorum. Dur bakalım neler olacak.

Bende Silkroad da sağlam bir açık bulup EXTRALOOB da yayınlamazsam NOOB um :)
EXTRALOOB tarihinde en büyük paylaşımı yapacağım bu sayede. Silkroad da +15 SET yapmazsam NOOB um :)
Sinan abi bu yapar olur.. :lol:

hanry006 demiş ki:
High_Blank demiş ki:
Bug'u bulan paylaşmaz zaten hemen gider diye ben bir sürü bug buldum hepsini buraya yazsam herkez uygulasa gm reset atıp düzelticek ne anlamı kaldı. :thumbsup:
hayat paylaştıkca anlam kazanır :twisted:
aynen katılıyorum paylaşımlar oldukça güzelleşir bu işler hep bana hep bana dersen o iş olmaz cool2:

GNR

rank8
Yapttımm . Olacak :) Ağaoğlu company ilerliyor maşallah .
full set +12 olması muhtemelen +3 scroll ile eger scrollsuz ise zaten yuh derim bu sansla fln oalcak is degil mutlaka bir hilesi vardır
Ayrıca Sro'nun .... koymaya calısan ark. başarılar :) eu ları silseler yeter

Bu set +9 dur sılahta +10 dur olay bu fazla buyutmeyin ^^ +9 setın bı onemı kalmadı artık..

Kolay para artık.Düzceli dede 30b vardır heralde :D 1pt ye baksr 2 ay nova ptsi yap yeterli.

ohoo geçin bu açık bulma işlerini, sizden önce bi tane israilli tanıdığım bi herif var, adam hacker ve şuan csroda +20 seti ve rsroda 98+250 staffı olan bir herif. bugla + limitini aradı ve sonunda otomatiğe bağlayarak 98+250 bi staff yaptı, dmgıda 30k^^ . ama tabikide kimseye vermiyor, ki isroda çıkan ilk dupe bugınıda bu herif bulmuştu, fixledir şimdi yenisni buldu bu sefer kimseye söylemiyor. adamın ismi oriya9 tanıyan vardır elbet

Yukarı Alt