attack çok düşermi ilerde.bana çok zararı olurmu.bide kıyafetlerin hepsine int(zaten int basılı ama hepsine öncelikli olarak int bassam) basıp şuan armor ama proya çevirsem bu yaptığım hatayı düzeltebilir miyim

arkadaşım bazı adamlar varki sadece 1 tane verdim diye 70den 60lardan dönüyolar ama bişey fazketmez
atağın mesela 1000-2000se en az 997-1995 felan olur olacığı bu :D

ben öle bi hata yapsam kafama takılırdı. charı satarken full int diyemezdim ama genede sen bilirsin

Prestij

Tanınıyorum
Bence daha fazdalı senin için, zaten tek vuruşluk canınız var :D şaka şaka. Takma kafana. Bence oyunda full str full int olayı işin basitine kaçmak oluyor. Dikkat ederseniz JM turnuvalarında bile str ve int ler eşit, yani oyun tamamen sizin beceri ve bilginize kalmış gerisi boş.

Jigsaw

Aileden
Elde edebileceğin maksimum mag. balance 1% falan düşer herhalde phy. balance da 1% artar. Yanlışlıkla 1 ya da 2 str-int vermenin hiç bir zararı yoktur. Chinese charlar için...

EnDZoNe

katiliyorum .. Unutmaya çalış aklına bile getirme 2 ye 1 verenler var onlar ne yapsin :)) eger hep kafama takılır dersen (8 e 1) yap 2 str ye vermek le bişiy olmaz ama illa bi yapılandırmaya sokucam dersen tabi ..

Yukarı Alt