Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
BamyaUzgun demiş ki:
arkadaşlar ne abazalığı? ne saçmalıyorsunuz.Funda benim en en en yakın arkadaşımın çok yakın arkadaşı dolayısıyle benimde en yakın arkadaşım bu yüzden arkadaşıma laf söyletmem bunu böyle bilin.Kendisini yanlış tanıyanlar var olabilir,olucaktırda ama funda çok iyi birisidir ister iyi anlaşın ister hiç anlaşmayın orası size kalmış ama burda Funda'yı ezdirtip laf söyletmem bununda böyle bilin.
Son bı kaç sayfada funda yi ezen bir cümle göremiyorum

Ps:ikinci müdahaleye gerek kalmadan dağılsak ?

Gerek Burak gerek Funda hakkında tek bir kelime söyleyeni banlarım.
Kimse kusura bakmasın.
Gidenin arkasından konuşmayın. Ayıptır yahu.

CaRTMaNN demiş ki:
İnciyi incide bırakmak lazım.
İnciyi bir yere getirmedik zaten.Sadece bizim günlük yaşantımız da kullandığımız cümleleri kelimeleri siz İnci de duydunuz at gözlüklerinizi çıkardınız.

CaRTMaNN demiş ki:
Ne kuul şeysin sen öyle
Sana bir hikaye anlatayım

Bir gün bir anne varmış.Oğlunu evlendirmek istiyormuş,mahallelerin de bir rus kızı varmış,oğlan görmüş beğenmiş annesine söylemiş annesinde komşularına şu nu demiş '' O rus bu çocuğu adam eder evlendirelim '' falan filan uzar işte

Daha devam etmeyin , os1 üyeliğine yazık olmuş bir banlama olacaksa tek başına gitmesi hata olmuş bence ama neyse burak yeni üyeliği ile takılmaya devam ediyor zaten. Uzatmayın boş yere daha fazla.

hmzsnmz demiş ki:
Daha devam etmeyin , os1 üyeliğine yazık olmuş bir banlama olacaksa tek başına gitmesi hata olmuş bence ama neyse burak yeni üyeliği ile takılmaya devam ediyor zaten. Uzatmayın boş yere daha fazla.
:buddha: :buddha:

Lemus

Konunun bu kadar uzaması bence anlamsız os1 gibi sözlük yazarına yakıştıramadım her ne kadar inci sözlük ve benzeri sözlük den olmasına rağmen karşınızdaki bayan diye üstüne gitmeyin yetkililer zaten gereğini düşünmüştür konu ile ilgili.

os3

rank8
Lemus demiş ki:
Konunun bu kadar uzaması bence anlamsız os1 gibi sözlük yazarına yakıştıramadım her ne kadar inci sözlük ve benzeri sözlük den olmasına rağmen karşınızdaki bayan diye üstüne gitmeyin yetkililer zaten gereğini düşünmüştür konu ile ilgili.
Olayları bilmeden yorum yapmayın kardeşim.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt