cleric karakterim var ben clericle oynamayı sevdiğim için sadece cleric açtım şimdilik.yan build olarak partiye faydalı birşey düşünüyorum,warior buffları ve bard buffları arasında kaldım.silah değiştirince warior bufları siliniyomu bunu merak ediyorum.hiç bir bilgim yok daha önce bard da warior da oynamadım ama partiye yararlı olmak amacım.yan build olarak hangisi daha faydalı olur? danışacak bilgili kimseyi bulamadım cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekürler :)

Sen de pek anlamıyorsun herhalde :P
Bildiğim kadarıyla warrior bufları siliniyo cleric silahı alınca ama yine de başkası anlatsın bence :D
Ps: hangi server?

Benim bildiğim clerin Pure İNT olur böylece Warrior açmazsın , tavsiyem Pure İNT isen Cleric / Bard yapılandırmasıdır :wink1:

BaSoryong

Buralıyım
FruitFly demiş ki:
Benim bildiğim clerin Pure İNT olur böylece Warrior açmazsın , tavsiyem Pure İNT isen Cleric / Bard yapılandırmasıdır :wink1:
Bard ac bard walla buffları acarsan seni havada kaparlar giremiyeceğin pt yok :popcorn:

yeni açtım o yüzden int str vermedim daha :) hangisi iyi olursa ona göre vericem. gaiada başladım eskiden de burda oynadım ama kimse kalmamış server değiştirmeyi düşünüyorum. foruma şimdi üye oldum avatar koyucam resim küçültme işinden anlayan varsa yardım bekliyorum

bu kadar kısa sürede yanıt alacağımı düşünmüyodum burayı sevdim çok saolun :)

RainHeal demiş ki:
yeni açtım o yüzden int str vermedim daha :) hangisi iyi olursa ona göre vericem. gaiada başladım eskiden de burda oynadım ama kimse kalmamış server değiştirmeyi düşünüyorum. foruma şimdi üye oldum avatar koyucam resim küçültme işinden anlayan varsa yardım bekliyorum
paintten küçült :P
Ben gaiadayım daha yeniysen pm Tinus beraber takılırız :santa:
adam edicem ben bu charı :P

Tinus demiş ki:
RainHeal demiş ki:
paintten küçült :P
Ben gaiadayım daha yeniysen pm Tinus beraber takılırız :santa:
adam edicem ben bu charı :P
teşekkür ederim bilmiyorum ki size yetişemem galiba kaç levelsiniz? parti yaparsak iyi oynarım parti olunca çağırırsanız güzel olur

şimdilik eski karakterimden kalan parayla taksiye giriyorum :) sanırım bard yapıcam yan buildi. olumlu yorum çok bard konusunda.

RainHeal demiş ki:
şimdilik eski karakterimden kalan parayla taksiye giriyorum :) sanırım bard yapıcam yan buildi. olumlu yorum çok bard konusunda.
Bard mard bilmem ben :santa:
pm at sen oyundan konuşuruz :curtain:

BaSoryong demiş ki:
FruitFly demiş ki:
Bard ac bard walla buffları acarsan seni havada kaparlar giremiyeceğin pt yok :popcorn:
hangi buffları açmam lazım çok fazla skill var :S

ayy canım bunun yardıma ihtiyacı var :D hangi serverdasın :p gerçi sorun değil mesaj da atarım bütün ayrıntılarını :D

Melik demiş ki:
RainHeal demiş ki:
hangi buffları açmam lazım çok fazla skill var :S
Bireysel olarak kasacak isen

- Resim Silinmiş.

Bunlar yeterli olur.
teşekkür ederim bir çok skill açtım oyunun türkçe olması işime yaradı,bu skiller dışında mp heal,yaratık şaşırtma,güç arttırıcı danslar açtım ama kullanamıyorum.parti ile kasarken clericlik yaparken bard bölümünden partiye yarar sağlıcak skiller arıyodum.gürültü skilinin parti için olanı yok galiba :cry: yardımcı olmak adına vakit ayırdığın için tekrar tekrar teşekkür ederim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
İnt'sen bard - strysen cleric ol bence.
Bu arada warior silahını çıkarınca bufflar gider.

Yukarı Alt