Beyler bu kızın yalan attığını biliyordum ve gerçekten yalanı ortaya çıktı.​

- Resim Silinmiş.​

Dövmeciden sol gözü yakınına 3 yıldız yapmasını isteyen ancak dövmecinin kendisini uyutarak tam 56 dövmeyi yüzüne yaptırdığını iddia eden Belçikalı Kimberley Vlaeminck'in yalan söylediği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde yüzüne dövme yapılırken uyutulduğuna yemin eden 18 yaşındaki genç kız, işlem yapılırken uyumadığını, aksine 56 yıldızın kendi isteğiyle yapıldığını itiraf etti.

Dövmeciye babası, erkek kardeşi ve erkek arkadaşıyla birlikte gittiğini söyleyen Vlaeminck, ''Ben 3 küçük nokta istedim, ama dövmeci daha güzel olacağını söyleyerek 3 yıldız önerdi. İşleme başlarken bir acı hissettim ve sonra da uyukladım. Burnuma dövme yaparken uyandım ve yaptıklarını gördüm. Tam 56 tane yıldız saydım, korkunç'' diye konuşmuş ve kafaları karıştırmıştı.

Dövmeci Rouslan Toumaniantz'sa kızın kendisinin o yıldızları istediğini ve kendisinin suçunun olmadığını ifade etmişti. Ancak çok geçmeden gerçek su yüzüne çıktı.

Kimberley'in baba korkusundan dolayı yalan söylediği anlaşıldı. Genç kız, konuyla ilgili yaptığı açıklamada itiraflarını bir bir sıraladı ve "Kabul ediyorum. 56 yıldız benim isteğim üzerine yapıldı. Uyumadım, uyutulmadım. O korkuyla dövmeciyi suçladım" şeklinde konuştu. :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu dövmeyi yapan elemanı gördünüz mü siz aman diyorum öpüşmeye dudak bırakmamış herif kendisinde :D

extraloob demiş ki:
bu dövmeyi yapan elemanı gördünüz mü siz aman diyorum öpüşmeye dudak bırakmamış herif kendisinde :D
:P
- Resim Silinmiş.

Barzo

SuperNaturaL demiş ki:
extraloob demiş ki:
:P
- Resim Silinmiş.
Vur dedik sen atomlarına bile ayırdın be dostum :D

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Yukarı Alt