Yeni açılan Türk serverı Malazgirt'e yabancılar hemen saldırdı gördüğünüz gibi rezillik bence bir şeyler yazdım ama bide bnmle dalga gecıolar daha cok kfr etmeye baslıolar bunu hep yapıolar bnce artık bı dur denmelı

foreveralone demiş ki:
en iyisi bunları hiç görmemek...
Susma Sustukça Sıra Sana Gelecek :lol:
Ama gerçekten bunlar sadece bunu salı günü yapabilirler diğer günler adamın işi gücü yokda 5 6 saat çara girip 2 Türkü rahatsız edeyim demezler bile.

Bir insanın ağzından çıkanlar karakteriyle doğru orantılıdır.
Bu şeyleri yapanların çoğu küçük çocuk,geri kalanıda mavii arkadaşımızın dediği gibi bir baltaya sap olamayacak kadar karaktersiz insanlar.
Onlara cevap verme yerine Allah'a havale etmek daha mantıklı.
Onların tahrik etme çabalarına bizler karşılık verdikçe bu kısır döngü sürecek.En doğrusu 7den 70e din dil ırk ayrımı yapmadan yaşamak,oyunumuzu oynamak.

mavii demiş ki:
xxx222333 demiş ki:
Yeni açılan Türk serverı Malazgirt'e yabancılar hemen saldırdı gördüğünüz gibi rezillik bence bir şeyler yazdım ama bide bnmle dalga gecıolar daha cok kfr etmeye baslıolar bunu hep yapıolar bnce artık bı dur denmelı

http://img288.yukle.tc/image.php?id=7635SRO2009-11-17_19-04-30_97.jpg
Bunun yabancılıkla değil insanlıkla alakası var o adam gercek hayatında bı baltaya sap bıle olamayacak kadar karaktersızdır. yabancı turk dıye ayırmak yanlıs turklerden azmı allaha kufreden var. Kimileri var inanmasada saygılı kısacası Character meselesi değilde Karakter meselesi
katılıyorum kardesim

mesut_xD

Bilgiliyim
@ Konyaaltı Lisesi | Okuldayım canım ailem dönüşüm
Beyler bunları normal karsılıyorum. Bence biz suan onlara reziller köpekler derken günah işliyoruz Allah'ım bize demiş yol göstermiş doğruyla kötü diye isteyen oraya gitsin isteyen buraya gitsin diye onlar kötü taraftaysa biz neyapalım onladın GOD dediği şey işte bizim Allah'ımızda onlar inanmak istemiyor Allah'ı canlı bi varlık sanıyorlar.

Hayret, Bu Forumda Hep "Türklerin Rezilliği" Diye Topic Açılırdı Şimdi Yabancıların Rezilliği Diye Açılmış. :P :lol:

EmmaW

bunlara böyle tepki gösterirseniz artarlar hiç takmayacaksın 5 ken 4 3 2 1 0 diye yok olacak gidecek diğer serverlara hepsi

Yukarı Alt