1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yabancılara karşı tutumumuz ve sonuçları (önemli)

1. kent15

kent15 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Niye böyle bi yazı yazma ihtiyacı duydumu anlatayım. Oyun esnasında bi Danimarkalıyla tanıştım muabbet ettik oyun hakkında. Nereli olduğumuza gelince muabbet ve Turk olduğumu söyleyice direkt ne istediğimi sordu şaşırdım Turklerle işim olmaz onlar dolandırıcı dedi Bende ona hiç bir şey istemediğimi ve o dolandırıcıların Turk adı altında bu işi yaptıklarını söyledim şimdi iyi arkadaş olduk çocuk danimarkada bi bakanın oğluymuş Turk muabbeti geçince babasına bizi çok aşalamış şimdi farklı konuştuğundan bahsetti ve ben bunları duyunca gelecekte bu oyunu oynayıpta ilede karşımıza çıkacak olan bu yabancıların bizlere hiç bir konuda destek vermeden bize karşı herşeyde olacaklarına inanıyorum (ermeni tasarısı pkk sorunu gb.) bunun için EXL tan bi kampanya başlatmasını ve Turklerin imajını kurtarmasını için çalışmalar yapmasını istiyorum. Onlara yalakalık değil dediğim yanlış anlama olmasın. sandece bizi kötü bilirlerse bize kötü bakarlar.......

"SİZ ÜLKENİZİN ŞEREFİNİ KORUYUN O SİZİN GELECEĞİNİZİ KORUR"
    Osman PAMUKOĞLU
    HEPAR Genel Bşk.

2. Still Life

Still Life Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu oyunu 10 yaş altı beyinler oynadıkça yabancıların tutumu bize karşı değişmiyecektir :wink1:

3. PolgaraWahrenheit

PolgaraWahrenheit Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni
    Akıl yaşta değil baştadır :popcorn:

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Bunu burada yazılar yazarak yada kampanyalar başlatarak engelleyemezsin ki , bir çok kez yazılar yazıldı bir çok platformda tartışıldı kampanyalar başlatıldı büyük şeylere imza atıldı ama yine olay bu yani . Bunun önüne ancak eğitim geçer . Silkroad aslında kullanıcı açarken aktifleştirme kodunu cep telefonuna gönderse büyük bir şekilde hem serverlardaki yoğunluk azalır hemde afacan kitlesi azalır . Ama umrunda mı ki ?

5. Still Life

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Polgara abi bende onu demek istedim 20 ytaşındaki biri 10 yaşındaki cocukla aynı düşüncelere sahip hiç bir olgunlaşma yok veya 10 yaşındaki cocuk 20 yaşındaki bir insanın beynine sahip
    ps:söylemek istediğim düşünceyi umarım anlatabilmişimdir

6. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
    Yabancıların tutumu hep aynı kalıcak. Ben Danimarka'ya gitmiştim. Orada çok kişyile dost olduk, sohbetler ettik. Ama "ım from turkey" diyince hepsi yüzünü ekşitiyordu. Sonuçta ben onlara bildikleri gibi olmadığını söyledim ve iyi bi arkadaşlığımız oldu...
    İngiliz<ce bilmeyen küçük çocuklar tek bildiklerini sözcükler olan küfürleri yabancılaa sıralamaya devam ettikçe bu zihniyet böyle gelmiş, böyle gider...

7. Josephine

Josephine Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yabancılardan da sadece Egypt(mısır) lılar dışında türk gibisi yok :cry:
    Mısırlılarla bizde nedense dolandırma , küfür çok kötü bir seviyede...
    Geçenlerde Gaia da Karra taxi yapıyorum Gelen mesaj aynen şu;
    -Where are u from
    -Turkey
    -Sorry i cant trust turkish people.. Ve party dismissed...

Üzücü bir durum ne kadar düzeltmeye çalıştıysamda ...:roll:

8. PolgaraWahrenheit

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni
    Bu olay bireysel olarak geliştirilebilecek birşey. 400 kişilik bir grubun karşısına çıkıp bi konuşma yaparsınız ve o konuşmadan 12-15 kişi kendine birşeyler çıkarıp yolunu değiştirir. Ama 400 kişiyi tek tek karşınıza alırsanız 300ünü ikna edecek olanağa sahip olursunuz. Çünkü herkesin ilgi - odak noktası farklı ve o noktayı bulmak , o kişiyi ikna etmenin 4te 3ünü oluşturur.
    Hayatım boyunca , özellikle bu oyunda , kesinlikle bi yabancıdan küfür yemedim. Yediysem de yanlış anlaşılma olmuştur ve konuşup çözmüşüzdür. Hercules'i bilenler varsa onaylarlar ki , Türklere küfredilir , globalin sonuna Pol don't care it we love you diye not düşülürdü.
    Peki neden ben kimseyle kavgalı değilken bizim insanımızı seven yok ?
    Çünkü geçen gün samarkand'da academy charımla otururken YİNE şahit oldum. TAZ ve MainShoT duruyorlar muhabbet ediyorlar , kenardan çıkan bi Türk arkadaşımız gidip direk dalmaya başlıyor. TAZ karşılık vermeyip ne yapıyorsun diye soruyor. Arkadaşımız inatla 4-5 dk yırtınıp TAZ'ı yatırdıktan sonra : muhahahaha noob şeklinde karşılık veriyor.
    Ardından TAZ doğal olarak noob Turk bla bla diye global atınca hoooooooooop bizim insanımız cevabı yapıştırıyor. Hani bizimkiler milliyetçi ya... Atatürk'çü ya... Laf getirmicekler... Olayı biliyor mu ? Hayır. Haklı mıyız ? Hayır. Peki 1 kişi yüzünden Türkler küfür yemeli mi? Hayır. Ancak 3-5 kişi değiller ki. Serverda 2k Turk olsa 1,7k Turk bu kafa yapısında.
    Sitede başlık açanları bile görüyorum : Yabancılara Haddini Bildircez!!!!! blabla guildi
    Ne yabancısı? Ne derdin var senin onla? Adam unique keserken pk ol ama küfür yeme. Pvp yaparlarken dal öldür ama küfür yeme. Pvp yaparken warrior buf al adamı kes ama küfür yeme.
    Diğer yandan , Kale savaşından sonra -şayet alamazlarsa- babayı alırsınız'dan tutta fck ur mother'a kadar küfret. Unique keserken biri gelsin sana ks yapsın küfret. Adamın birini lag yüzünden o vuramadan yatır lag vardı desin küfret. Trade yaparken hırsız malını çalsın küfret...
    Başka?
    Bizim insanımızın derdi diğer milletlerle aynı seviyede olmak değil. Biz emeklemeden koşalım diyen bi milletiz maalesef. Oyunda ise çoğu Turk'un istediği saygı görmek... Adamların bize göstereceği tek bişey var o da bu oyunda bile bizden ne kadar üstün oldukları...

9. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...

Çok doğru. Türk insanı ulaşmak istediği sonuca giderken herşey mübah felsefesiyle gidiyor. Yoluna çıkanı oturup konuşup çözerek değil, küfrederek, aşağılayarak geçiştirmeyi deniyor. Türkler pvpde yenilince de küfreder, yenince de. Türkler kale alsa da küfreder, kaybetse de. Türkler yabancı insanları bir düşman gibi görür ve düşmanıyla savaşır. Türk beyinleriin bu anlayışsız olan 4te 3lük kısmı oyunu terketmedikçe (ki çok zor) yabancıların bize karşı olan tutumu değişmez.

10. PolgaraWahrenheit

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni
    Ben bunun yüzünden guildden çıktım o perşembe günü. Bakın abartısız söylüyorum Türklerin globalleri;
    Zuhaaaaaaaaa hani kaleyi alcaktınız başını alırsınız siz anca zuhahaha
    *** Rage'i siz anca rüyanızda görürsünüz kapak olsun bu size *** ** mother noobs
    Kaleye saldıran türkler ******** ******* gördüler
    En basit 3 örnek^^ Tabi daha fazlası var ama sizleri önümüzdeki perşembe 1 saatliğine gaia'ya davet edeceğim. Hepinize char veririm. Girip sakin bi yere oturup globalleri izleyin. Havai fişek gösterisi gibi oluyo her perşembe
    :rolleyes1:

11. Crown

Crown Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Türklerden nefret edilmesinin nedeni oyunu 10 yaş altı çocukların oynaması değil oynayanların 10 yaş üstü olgunluğa erişememiş olmasıdır .

Globalden Türkler tarafından küfür edilmemiş toplam 1 saat olmuyor şu oyun içinde .

12. Still Life

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İşte burda bir örnek ben 10 yaş altı çocuk demedim 10 yaş altı beyin dedim Türkler herzaman yanlış anlamaya musait :curtain:

13. Agilla

Agilla Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kendinin türk oldunu unuttun sanırım 8)

14. Crown

Crown Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Senin dediğine vurgu yapmadım zaten, aynı şeyi kastediyoruz istersen mesajımı editleyeyim .

Bak yanlış anlamaya hepimiz müsaitmişiz sende yanlış anladın :muck:

Ps: Belki sen beyin yaşını kastetmiş olabilirsin ama konu oyunun seviyesinin düşmesine gelince çoğu kişi bunu oyunu küçük yaş kesiminin oynamasına bağlıyor.

15. oLdCiTyLee

oLdCiTyLee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yha sadece yabancılara yapmıyolar adamlar meslek haline getirmiş artık dolandırıcılığı durup durduk yerde adamın sende ne kuyruk acısı varda bilgisayarına trojen atıyon çarını soyuyon en basit örnek ana avrat düz kayıyon anneler küfür edilcek varlıklar mı sizce :?:

16. Still Life

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nede olsa insanız demi :sfff: 10 yaş altı dediğin zaman benım yorumumla ilgili birşey söylediğini zannettim pardon :curtain:

17. Calamity

Calamity Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    gerçektende dediğiniz gibi adamlar bir global savaşına giriyor adam item arıyor boşa gidiyor.Bunu en çok biz yapıyoruz.Onun için bunu değiştirmek çok zor

18. Capt_Jack

Capt_Jack Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1

19. DangerWalker

DangerWalker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Burda her yazdığında haklısın ama 3-5 pale yüzünden kendi ırkını bu kadar aşağılayamazsın. Hem onların sütten çıkmış akkaşık olduğunumu düşünüyorsun durup dururken en çok onlar sataşıyor pwpde vs vs

20. Achilles

Achilles Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bir ingiliz adama tanıştım.Güzel bir muhabbet oldu.Charın adı NuK3R_4T4K4N

Ve sonra

Whats your name ?

My name is atakan.