:mrgreen: ya sroyu yok etme programı vardı sanıyorum aradım ama bulamadım varsa bi link verirmisiniz? :mrgreen:

_CaspeR_

Buralıyım
sro yu yok etme diye bir program yok anca silersin veya silkroad klasörünün içindekleri kendi açıtığın bir dosyaya kopyalarsın öle girersin ok extraokk

ya öle değil mesela sro oynuyorm ama bu ekranda falan gözükmüyo sadece sro değil herşeyi yok edebiliyo sonra tekrar geri getirebiliyosn sadece ekran görüntüsünü değiştiriyo yane
sroyu yokmuş gibi oluyo :mrgreen:

_CaspeR_

Buralıyım
Tbotta o var hide game oyunu kapalı gibi gösteriyor bir aralarda bir program vardı ama şuan çalışıyormu bilgim yok

hatırlıyorum programın adı hocus pocustu ferruh mavituna die birisi yapmıştı :mrgreen: bakayım bi bulursam koyarım:Dbi devrimde benden gelir

silkoradı komple kaldır bence kendını kandırıyosun farkında değilsin kıcıkrık bı oyun ıcın gelecegıne bosverme

ben müptelası değilim oyunu açıp ders yapmaya gidiyorm Wink bota koyuyorum kendi işlerimi hallediyorum extraokk

bu arada yardım edem tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim sinthaxı görmemiştim orda:D :lolmuch: görsem konu açmazdım kahvekeyfi SAOLUN

Yukarı Alt