1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"Ya Kazanacağız..."

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    "Ya Kazanacağız..."
    Rijkaard zorlu Karpaty maçı öncesi net konuştu: "Sivas yenilgisini unutturmak için kazanmamız gerekiyor. Camia olarak buna çok ihtiyacımız var. Rakibimizi yenmek için bütün mücadelemizi ortaya koyacağız."

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, Karpaty maçına yönelik son idman öncesi Florya’da basın toplantısı düzenledi. Ukrayna ekibiyle oynayacakları maçın önemine değinen Hollandalı teknik adam, “Sivas yenilgisini unutturmak için maçı almamız gerekiyor. Camia olarak buna çok ihtiyacımız var. Rakibimizi yenmek için bütün mücadelemizi ortaya koyacağız. Kazanırsak UEFA’da yolumuza devam etmek için önemli bir adım atmış olacağız. Taraftarlarımıza armağan vermek istiyoruz” diye konuştu.

‘Transferi konuşmanın zamanı değil’

Çok defansif oynayan, zor bir rakibe karşı mücadele edeceklerini belirten Rijkaard, Karpaty’yi, “Oyun anlayışı birbirine uygun futbolculardan kurulu ve çok çabuk kontratağa çıkan bir takım” olarak tanımladı. Transferle ilgili soruları geçiştiren Cim Bom’un hocası, “Şu anda çalışmalar yapılıyor. Henüz net bir şey söyleyemem. Transferi şu anda konuşmanın yeri yok, önemli olan yarınki maç” demekle yetindi.

Lorik Cana’dan kötü haber

Sakat oyuncuların fazlalığından dert yanan teknik adam, Lorik Cana’nın dizinde sorun olduğunu ve maçta görev yapamayacağını ifade ederken; Sabri, Aydın, Pino, Elano ve Çağlar’ın da kadroda yer alamayacağını hatırlattı. Sivas maçındaki sinirli hareketleriyle ilgili de konuşan Rijkaard, “Sinirli değildim. Galip gelmek istiyorsun, bu olmadığında ister istemez sinirleniyorsun” diyerek konuyu özetledi. Hollandalı hoca Mesut Özil’in Real Madrid’e transferini ise, “O kulüplerde oynayacak Mesut gibi nice Türk futbolcular var. Mesut’un Real’de basarılı olacağına inanıyorum” sözleriyle yorumladı.​

Fanatik ^^

2. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bu adam'ı yazık ediyorlar ya :P