beyler ben dün aksam oyuna girdim botu kurdum gayet sorunsuz kastı ama bugün auto training gelmio dellenmek üzereim yardım edin lütfen botumda da suan 60 kredi war

hem de 10000 defa ya botum da güncel daha dün yükledim bugün kasmıo noluo anlamıorm sinir krizleri geciriorm

Systemi hata olusmadan 1-2 Önceye Çek Büyük ihtimal Düzelecek
System Geri yükleme:Başlat/Denetim Masası/Performans Ve bakım /System Geri yükleme

kardeşim aklıma gelmedi degil denorm ama olmuo sistem geri yükleme hata werio kaldırıp atcam pc yi ama 512 mb ekran kartı 2gb ram yazık olur:D ve chargedan da kac kredim olduguna baktım 60 kredi war arkadasım

R@Do demiş ki:
kardeşim aklıma gelmedi degil denorm ama olmuo sistem geri yükleme hata werio kaldırıp atcam pc yi ama 512 mb ekran kartı 2gb ram yazık olur:D ve chargedan da kac kredim olduguna baktım 60 kredi war arkadasım
Ben başka yöntem bilmiyorum Benimde Gitmişti Geçenler Denemedigim şey kalmadı Düzelmedi En sonunda Sistemi Geri çektim anında Düzeldi Razz

Bna da aynısı olmustu auto traning kaybolunca o sayfadaki tüm kutuları boş bırak geri gelio sonra tekrar işaretle ama connect deme direk auto traning tıkla deli gibi kassın headbang2ft9

Yukarı Alt