WeAre

Buralıyım
bot kullandığım saat toplasan 1 günü geçmez oda eskiden server başlarında ama ozaman banlamayan gmler şimdi beni banladı ve 69 lwl olan çarım şuan da 1 lwl bu hakkızlıklar bu server hep böyle olacaksa ben böyle oyunun
ban listesinde az şüphelilerde bile adım yok ama ban yemişim neden anlamadım gmler kafanlarına göre adamları banlıyo hiç boş yere suç falan yokken :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Geçmiş olsun arkadaşım yapıcak bir şeyimiz yok.
Kesin sen afk iken biri pm atmıştır sen cvp vermeyince hemen foto çekmiştir.

dostum gecmiş olsun :( benide aniden oyundan attı bende çok korktum ama oyuna girdiğimde herşeyim yerli yerinde duruyodu. tekrardan geçmiş olsun ocean la konuşmayı denedinmi belki işe yarar :|

WeAre

Buralıyım
OneEyedJack demiş ki:
ya arkadaşım ben botda kasmadım ki afk olim gece sabaha kadar beklerim çünkü intim yatıyo sürekli bot o yüzden hep elle kastım

deepdevilll demiş ki:
OneEyedJack demiş ki:
ya arkadaşım ben botda kasmadım ki afk olim gece sabaha kadar beklerim çünkü intim yatıyo sürekli bot o yüzden hep elle kastım
Tmm arkadaşm bot olmadığına inanıyorum ama yapıcak bir şey yok Extacy'nin de dediği gibi Ocean'la konuşmayı bir dene ben hiiç bot kullanmadım felan de umarım charın eski haline döner. :( :(

town spawn larda afk kalanlar 1 lvle düşürüldü dün kick ledim yazdı ama yogun globallere dayanamadı heralde

lvl UP 2 :mrgreen: Bütün Emeklerim Boşa Gitti Önce mHTC de 90 Olduk Oyun Kapandı Sonra ECSRO da 76 oLDum 1 LVL E dÜştüm...Keşke Hİç başlamasaydım Psroya..Ama Adamlar Bizi O Kadar uyardılar Hata bizde..Neyse %99 Oyunu Bırakıcam..Ztn İsroya 90 lvl Gelior Orda Fıstık Gibi Kasarım Artık Kalan Arkadaşalra Başarılar.. ?!!!!!!...

WeAre

Buralıyım
ben oyuna 5 güngür bugün girdim çeşke kullanıp da banlansaydım bu kadar koymazdı

Bi dk bi dk...Bot kullanmadım diyorsun ama yazdığın postta toplasan 1 günü geçmez diyor demek 1 gün bot kullanmışsın.
Üzgünüm ama adamlar haklı bot kullanmak yasak.
:cry: :cry: :cry:

WeAre

Buralıyım
OneEyedJack demiş ki:
Bi dk bi dk...Bot kullanmadım diyorsun ama yazdığın postta toplasan 1 günü geçmez diyor demek 1 gün bot kullanmışsın.
Üzgünüm ama adamlar haklı bot kullanmak yasak.
:cry: :cry: :cry:
ya bak ben oyunu başında kullandım ozaman banlasaydı şimdi niye banlıyo

ben full kullaniom bisi olmuo sans isi birazda bunlar cok gecmis olsun

zaten private tekrar kasarssin daha iyisini

WeAre

Buralıyım
bot kullanmadım hiç bi suçum yokdu ve ban yedim onlar kişi tanıyorum 24 sata bot kullanıyo bırakın ya adamlar gece gündüz botta biz elle kastık bu kadar lwli ama ban

MakmeN demiş ki:
ben full kullaniom bisi olmuo sans isi birazda bunlar cok gecmis olsun

zaten private tekrar kasarssin daha iyisini
Bence fazla sevinme.Adamlar bakıyolar tarıyolar.Bot kullananların sayısı belli bir sayıyıbuldumu checkliyolar oyunu çatttttttttt herkese ceza.Dikkat et kendine. ?!!!!!!!

1 gun kastim dedin ya heralde tam o sirada denk gelmis yakalamislar yada hakakten bi b.kluk war bu islerde

Yukarı Alt