Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
çokmu iyi ne itemli 90 lvl charlar 50-60 ytl ye gitti bunun gibi geçmişi olan bi char nasıl o fiyata satılacak acaba çok merak ettim

char 20ytlye mertcangs isimli arkadaşıma satılmıştır konu kilitlenebilir

O çarı satamassın ben geri alıcam çarımı hiç merak etmeyin xxxD4xxx i de ben vermedim ser0 verdi en kısa zamanda çarımı tekrar alıp tekrar 90 yapıp sen saglam haliyle karşınıza çıkacam bence mertcangs paranı geri al yada alma bırak çocukta kalsın 20 ytl... Bu arada xxxD4xxx benimdir qimseye yar etmem daha yeni ögrendim sende oldugunu hiç ümitlenme o çarı tekrar alıcam bu sefer ser0 yada vermicem.....

Wax Whine demiş ki:
Olayı anlayamadım :roll:
Anlatıyım şimdi ser0 benim kuzenimdir bütün çarlarımı ona verirm bende forumdan xxxD4xxxfero üyeligim banlandıgı için bundan giriom herneyse ser0 bu çarın pw yi D4_Thieves e vermiş o da başka birisine satmış ve bende bunu duyunca direk çarı soydum ve pk yaptım ondan sonra bi baktımki çarda başkası war soyulduktan sonra Allah'ım dedim qim pwyi verdi sonradanda ser0 dediki ben globalle herkese attım emailini felan ondan sonrada çarı bu şahsiyete vermiş benim çarımı benden habersiz mertcangs k.bakma o benim çarım ve gmyle konuşup çarımı qeri alıcam ½½ ye devam et...

LoL.ExE demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Olayı anlayamadım :roll:
Anlatıyım şimdi ser0 benim kuzenimdir bütün çarlarımı ona verirm bende forumdan xxxD4xxxfero üyeligim banlandıgı için bundan giriom herneyse ser0 bu çarın pw yi D4_Thieves e vermiş o da başka birisine satmış ve bende bunu duyunca direk çarı soydum ve pk yaptım ondan sonra bi baktımki çarda başkası war soyulduktan sonra Allah'ım dedim qim pwyi verdi sonradanda ser0 dediki ben globalle herkese attım emailini felan ondan sonrada çarı bu şahsiyete vermiş benim çarımı benden habersiz mertcangs k.bakma o benim çarım ve gmyle konuşup çarımı qeri alıcam ½½ ye devam et...
ya ½½ye devam edicem ama 89luk charı sonuçta aldım bende ya nasıl geri alıcaksın hem ???
ya charı sattım artık nasıl geri alırsın 20ytl aldım :|

ya zzxM4Nxzz globalden id-pw-emaili yazdı bende charı aldım
oyuna girdim konuştum adı serhatmış charı aldım kullanabilirmiyim dedim
oda kullan artık bıraktık senin olsun naparsan yap dedi
ee bende chara arkadaşımın parasını attım npc-normal karışık bi set yaptım eline silah aldım fln sonrada sattım

şimdi sen charı alırsan mertcangs'nin para boşa gitmiş olucak ben parayı verirsem bu sefer arkadaştan aldığım para boşa gidicek

bence bırakın artık sen geri alıcaksın serhat yine çalıcak iş uzuycak bırakın burda bitsin satılmışken kalsın bence

Çık çıkabilrsen Dogru söyliyo insan bi akıl eder bu email kimin bi ekliiym konuşiyim oda bana veriyomu die sen kafanı yorma ben italyadan geldigimde 2 ay önce keremdeydi ve aldım gmye de söyledim pw yi deişme die vede yine aynısını söylicem....

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt