CaN_KsK demiş ki:
Gece uyurken kedi hemen önümdeki sandelyede öyle oturuyormus gece yarısı uyanınca ve basımda kediyi görünce vurdum bir tane takla attı patt yerde o saskınlıkla nasıl vurduysam artık.Misafirliğe gittigimde kedi kaçıyor benden.
xD
Halâ bakmadım baksam mı ki:S

ineği canlı canlı kıyma makinesine atma olayını izledikten sonra sadece yorumları okudum ve nekadar iğrenç olduğunu tahmin ediyorum

benmi sorunluyum yoksa sizlermi anlamadım bunda dayanılmıyacak ne var?? civcivi koyuyor kapağıda kapatıyor yani kanlar filan dışarı çıkmıyor.. bi anda kan oluyor tüm blander ee?alone nasıl bu kadar emin olduğunu merak ediyorum..

manslayer demiş ki:
nan o kadar ciğer böbrek dalak pirzola köfte iskender döner yemeyi bilionuz :D
bu konuyla ne alaka onu anlayamadım :think: ayrıca bu vicdansızlarında allah belalarını versin inşallah :cry:

offff yazık civcive ne istiyonuz şu hayvanlardan kediyide nasıl boğmuşlar aklım hala orda :(

RoyalFlush

Bilgiliyim
manslayer demiş ki:
nan o kadar ciğer böbrek dalak pirzola köfte iskender döner yemeyi bilionuz :D

Sıvı civciv yemiyoruz ama.İnsan modern hayvandır.Avlanmasıda moderndir(neye göre tartışılır tabii).Yaşamak için yemek zorundasın ancak bu yaşamak için değil zevk için.

yanında olsaydım kesin o adamın kafasını Blander e sokardım bu kadar olamaz gerçekten

O Şere..... Bana Yapsın Okadar Yureklı Ise Aynısını Onu O Adama Yaparım O civcive Yapmam Yemın Ederım Uzun Zamandır Hıc Boyle Sınırlenmemıstım O Maskeyı Takma Delıkanlıysan...Hee Yemıo Tabı Delıkanlıysa Takmasın Maskeyı...Bak Onu Goren Tanıyan Ilk Kısı Komaya Sokuyomu Sokmuyomu...Biliyolar Yaptıklarının Farkındalar...Bu Dunya Yasanmaz Hale Gelıyo... :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:

Yukarı Alt