Charım 100lv FF Fire/Cold/Heuksal Pure Int Nukerdir. 112k artan spsi vardır. Seti %80 tamamlanmıştır ancak charda bulunan tablet ve gold ile bunu rahatlıkla %100 yapabilirisiniz. Charda resimlerde görüldüğü gibi Dress ve 27günlük pet vardır. Charın serverde kimse ile hiç bir sorunu yoktur zaten açılalı 2hafta bile olmadı henüz. Fiyat 80TL dir. Bana pm yolu ile yada topic altından msn adresinizi bırakarak ulaşabilirsiniz.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
WildKing demiş ki:
Ffs senden hıc bu kadar kötu char beklemezdım summer3: summer3: summer3:

Hayırlı satışlar (nıye satıyon kıya)
pvp yaparız istersen :lol: :lol:

Sıktı server artık yapabileceğim herşeyi yaptım yeni heyecanlar arıyorum.. :headbang:

Avenger demiş ki:
Charım 100lv FF Fire/Cold/Heuksal Pure Int Nukerdir. 112k artan spsi vardır. Seti %80 tamamlanmıştır ancak charda bulunan tablet ve gold ile bunu rahatlıkla %100 yapabilirisiniz. Charda resimlerde görüldüğü gibi Dress ve 27günlük pet vardır. Charın serverde kimse ile hiç bir sorunu yoktur zaten açılalı 2hafta bile olmadı henüz. Fiyat olarak İsro da E-PIN 800silk istiyorum. Nakit olarak ise fiyat 100TL dir. Bana pm yolu ile yada topic altından msn adresinizi bırakarak ulaşabilirsiniz.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.​
Fiyat son olarak 600silk/100TL'ye düştü...

Takas Düşünürsen Waterda 100lv +340k Sp li Full Str Pacheon/Fire/Cold Seti 98-100 +4 FB Char Verebilirim. Hatta sizin guıldeyım 8)

Avenger demiş ki:
Charım 100lv FF Fire/Cold/Heuksal Pure Int Nukerdir. 112k artan spsi vardır. Seti %80 tamamlanmıştır ancak charda bulunan tablet ve gold ile bunu rahatlıkla %100 yapabilirisiniz. Charda resimlerde görüldüğü gibi Dress ve 27günlük pet vardır. Charın serverde kimse ile hiç bir sorunu yoktur zaten açılalı 2hafta bile olmadı henüz. Fiyat olarak İsro da E-PIN 500silk istiyorum. Nakit olarak ise fiyat 80TL dir. Bana pm yolu ile yada topic altından msn adresinizi bırakarak ulaşabilirsiniz.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.​

Fiyat son olarak 500silk - 80TL'ye düşmüştür. Bu son fiyat olmak üzere pazarlık payı yoktur.

Yukarı Alt