Arkadaslar İnternette dolasırken Bunu Buldum Nedir Bu inglizceden Anlayan yazsın
Hey guys, below you will see a complied, detailed presentation of whats currently been
created / in creation for xBot.
- Resim Silinmiş.
Changed the designed, to suit forums.

This stage is where you login with your forum username and password, which will then proceed you to the next form.

Features of this stage are listed below:
- "Remember me?" option so you don't have to keep re-typing your username.

- "Lost password" option which will re-direct you to the forums forgetten password page.

-Added languages(which I may required translators for certain languages.)

-ANY OTHER FEATURES Possible to add here? Let me know in user section of xBot chat.

xBot UserStartup Settings:
- Resim Silinmiş.
60% Update:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Changed the designed, to suit forums.

This stage is where setup your startup options for the silkroad client you are about to open for the xBot.

Features of this stage are listed below:
-Language option: You can select the language you want the bot to display, if you selected the wrong one on login.

-User Details: This group of details will show your account name; and how longs' left before you need renew your bot subscription/card prices not yet thought out. Although I presume, 7 = $5, and time automatically added on if bot is disabled after an update.

-Update Button: This button becomes ACTIVE to use when new files are uploaded and ready to be stream updated via you. As you can see in the screenshot the button is active, this was to test weather the button cahnged automatically as I uploaded new files for the xBot to download and update.

-Load xBot Startup Settings:
-Multi-Client Enabled?: Multi-Client is limited to 3 per User. As it may cuase a lost to the Xidos team if more are allowed. For example, people may bot there friends chars and there own and loads of others for free.

xBot Welcome Status:
- Resim Silinmiş.
Once in game after logging in correctly with the xBot. You will be greeted with a similar message as above, If you fail to connect properly,
Eample: lets say the login is bypassed, this stage then rechecks without user consent. Therefore anyone trying to "crack" this by bypassing, will get know where.

NOTE: this is more of a security feature and just makes it more user friendly:P

Credits go to CJ aka Xidos himself and the entire Xidos staff.

So here, with all your XIDOS is not for real shit

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hey adamlar, senin aşağında, whatsın uyulan, ayrıntılı bir takdiminin güncel olarak, xBot için yaratmada yaratıldığını görecek.
" " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " "
"Tasarlanan değiştirdi, meydanlara uymak. Bu sahne, sonra sonraki forma sana devam edecek olan senin meydanın username ve parolayla loginin olduğu senin nerede olduğudur. Bu sahnenin özellikleri, aşağıda listelenir: -"Beni hatırla"? Seçenek, bundan dolayı sen, tekrar yazmayı senin usernamene tutmak zorunda değilsin.-" "Meydanlar forgetten parola sayfasına seni tekrar yöneltecek olan seçenek. -(Benim, kesin lisanlar için tercümanları hangisine gerektirebildiğim.) burada eklemek için mümkün herhangi bir diğer özelliğin olduğu eklenen lisanlar? "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "Tasarlanan değiştirdi, meydanlara uymak. Bu sahne, nerede setubun olduğudur, senin, xBot için açmak üzere olduğun silkroad müşterisi için senin startup seçeneklerindir. Bu sahnenin özellikleri, aşağıda listelenir: -Lisan seçeneği: Sen, senin, göstermesi için botu istediğin lisanı seçebilirsin, eğer sen, loginde yanlış olanını seçseydin. Kullanıcı, görevlendirir: Ayrıntıların bu grubu, senin hesap ismini gösterecek; Ve nasıl long, bıraktı, sen, ihtiyaç duymadan önce, senin bot ödeme kart bedellerinin henüz, düşünmediğini yenile. Benim, varsaymama rağmen, 7= $ 5, ve otomatik olarak eklenen ayarlar, eğer bot, bir güncelleştirmeden sonra iptal edilirse. Güncelleştirme düğmesi: Bu düğme, yeni dosyaların, yüklendiği zaman kullanmak için aktif olur, ve akarsu olmak için hazır, sen yoluyla güncelleştirdi. Screenshotta düğme senin, görebildiğin gibi, aktiftir, bu, havayı benim otomatik olarak, indirmek ve güncelleştirmesi için xBot için yeni dosyaları yüklediğim gibi cahngedin olduğu düğmeye test etmekti. XBot Startup koymalarını yükle: Mülti-müşteri, sağladı? : mülti-müşteri, kullanıcı başına 3'e sınırlanır. Eğer daha çok onun cuase, Xidos takımına bir kayıp yapabildiği gibi, izin verilirse. Örneğin, insanlar bot orada arkadaş temizlikçileri, yapabilir, ve orada, sahip olur, ve özgür için diğerlerinin yükleri. Bir defa xBotla doğru şekilde içeride günlüğe kaydetmekten sonra oyunda. Sen, yukarıdaki olarak benzer bir mesajla karşılanacaksın, eğer sen, uygun şekilde bağlamakta başarısız olursan, Eample: Loginin, pas geçildiğini demeye izin ver, thi "" kullanıcı xBot kısmı sohbetinde "" bilmem için bana izin ver parolayı kaybetti

Bu kadar extraokk

bir 3cho vakası daha bence buda boş sitesini duyurmaya çalışıyor :)

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
OoNeverMoreoO demiş ki:
Hey adamlar, senin aşağında, whatsın uyulan, ayrıntılı bir takdiminin güncel olarak, xBot için yaratmada yaratıldığını görecek.
"Tasarlanan değiştirdi, meydanlara uymak. Bu sahne, sonra sonraki forma sana devam edecek olan senin meydanın username ve parolayla loginin olduğu senin nerede olduğudur. Bu sahnenin özellikleri, aşağıda listelenir: -"Beni hatırla"? Seçenek, bundan dolayı sen, tekrar yazmayı senin usernamene tutmak zorunda değilsin.-" "Meydanlar forgetten parola sayfasına seni tekrar yöneltecek olan seçenek. -(Benim, kesin lisanlar için tercümanları hangisine gerektirebildiğim.) burada eklemek için mü**ün herhangi bir diğer özelliğin olduğu eklenen lisanlar? "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "Tasarlanan değiştirdi, meydanlara uymak. Bu sahne, nerede setubun olduğudur, senin, xBot için açmak üzere olduğun silkroad müşterisi için senin startup seçeneklerindir. Bu sahnenin özellikleri, aşağıda listelenir: -Lisan seçeneği: Sen, senin, göstermesi için botu istediğin lisanı seçebilirsin, eğer sen, loginde yanlış olanını seçseydin. Kullanıcı, görevlendirir: Ayrıntıların bu grubu, senin hesap ismini gösterecek; Ve nasıl long, bıraktı, sen, ihtiyaç duymadan önce, senin bot ödeme kart bedellerinin henüz, düşünmediğini yenile. Benim, varsaymama rağmen, 7= $ 5, ve otomatik olarak eklenen ayarlar, eğer bot, bir güncelleştirmeden sonra iptal edilirse. Güncelleştirme düğmesi: Bu düğme, yeni dosyaların, yüklendiği zaman kullanmak için aktif olur, ve akarsu olmak için hazır, sen yoluyla güncelleştirdi. Screenshotta düğme senin, görebildiğin gibi, aktiftir, bu, havayı benim otomatik olarak, indirmek ve güncelleştirmesi için xBot için yeni dosyaları yüklediğim gibi cahngedin olduğu düğmeye test etmekti. XBot Startup koymalarını yükle: Mülti-müşteri, sağladı? : mülti-müşteri, kullanıcı başına 3'e sınırlanır. Eğer daha çok onun cuase, Xidos takımına bir kayıp yapabildiği gibi, izin verilirse. Örneğin, insanlar bot orada arkadaş temizlikçileri, yapabilir, ve orada, sahip olur, ve özgür için diğerlerinin yükleri. Bir defa xBotla doğru şekilde içeride günlüğe kaydetmekten sonra oyunda. Sen, yukarıdaki olarak benzer bir mesajla karşılanacaksın, eğer sen, uygun şekilde bağlamakta başarısız olursan, Eample: Loginin, pas geçildiğini demeye izin ver, thi "" kullanıcı xBot kısmı sohbetinde "" bilmem için bana izin ver parolayı kaybetti

Bu kadar extraokk
hiç güleceğim yoktu

"" kullanıcı xBot kısmı sohbetinde "" bilmem için bana izin ver parolayı kaybetti

macrocheck demiş ki:
OoNeverMoreoO demiş ki:
"Tasarlanan değiştirdi, meydanlara uymak. Bu sahne, sonra sonraki forma sana devam edecek olan senin meydanın username ve parolayla loginin olduğu senin nerede olduğudur. Bu sahnenin özellikleri, aşağıda listelenir: -"Beni hatırla"? Seçenek, bundan dolayı sen, tekrar yazmayı senin usernamene tutmak zorunda değilsin.-" "Meydanlar forgetten parola sayfasına seni tekrar yöneltecek olan seçenek. -(Benim, kesin lisanlar için tercümanları hangisine gerektirebildiğim.) burada eklemek için mü**ün herhangi bir diğer özelliğin olduğu eklenen lisanlar? "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "" "Tasarlanan değiştirdi, meydanlara uymak. Bu sahne, nerede setubun olduğudur, senin, xBot için açmak üzere olduğun silkroad müşterisi için senin startup seçeneklerindir. Bu sahnenin özellikleri, aşağıda listelenir: -Lisan seçeneği: Sen, senin, göstermesi için botu istediğin lisanı seçebilirsin, eğer sen, loginde yanlış olanını seçseydin. Kullanıcı, görevlendirir: Ayrıntıların bu grubu, senin hesap ismini gösterecek; Ve nasıl long, bıraktı, sen, ihtiyaç duymadan önce, senin bot ödeme kart bedellerinin henüz, düşünmediğini yenile. Benim, varsaymama rağmen, 7= $ 5, ve otomatik olarak eklenen ayarlar, eğer bot, bir güncelleştirmeden sonra iptal edilirse. Güncelleştirme düğmesi: Bu düğme, yeni dosyaların, yüklendiği zaman kullanmak için aktif olur, ve akarsu olmak için hazır, sen yoluyla güncelleştirdi. Screenshotta düğme senin, görebildiğin gibi, aktiftir, bu, havayı benim otomatik olarak, indirmek ve güncelleştirmesi için xBot için yeni dosyaları yüklediğim gibi cahngedin olduğu düğmeye test etmekti. XBot Startup koymalarını yükle: Mülti-müşteri, sağladı? : mülti-müşteri, kullanıcı başına 3'e sınırlanır. Eğer daha çok onun cuase, Xidos takımına bir kayıp yapabildiği gibi, izin verilirse. Örneğin, insanlar bot orada arkadaş temizlikçileri, yapabilir, ve orada, sahip olur, ve özgür için diğerlerinin yükleri. Bir defa xBotla doğru şekilde içeride günlüğe kaydetmekten sonra oyunda. Sen, yukarıdaki olarak benzer bir mesajla karşılanacaksın, eğer sen, uygun şekilde bağlamakta başarısız olursan, Eample: Loginin, pas geçildiğini demeye izin ver, thi "" kullanıcı xBot kısmı sohbetinde "" bilmem için bana izin ver parolayı kaybetti

Bu kadar extraokk
hiç güleceğim yoktu

"" kullanıcı xBot kısmı sohbetinde "" bilmem için bana izin ver parolayı kaybetti
Çok iyi biliyorsan sen çevir Evil or Very Mad

Roland Deschain

Öğretiyorum
arkadaşlar fazla ümitlenmeyin bunun kolpa olduğu konusunda bir detaya gözüm takıldı :lolmuch:

- Resim Silinmiş.

bakın buraya güzelce. sizde çıkan notice'lerin fontu böyle mi? değil Exclamation
kesinlikle photoshop bu.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
eet PhotoShop Belli Notice nin kenarları Düz yumuk değil echoda yamuldu anlıycanız :mrgreen:

CJ normalde benim kullanici adimdir :mrgreen: :mrgreen: way adiler benim kullanici adimi calmislar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

macrocheck demiş ki:
OoNeverMoreoO demiş ki:

Bu kadar extraokk
hiç güleceğim yoktu

hemencevir.com :)

Yukarı Alt