Ya arkadas anlamiyorum hep deneme modken accountumu caliyorlar su anda kendi sitemede saldirdilar ne var bende ya sifrede zordu nasil becerdiler hic bi fikrim yok

NoMoreLove demiş ki:
Daha kendi şifrene bile sahip çıkamıyorsun, foruma nasıl sahip çıkıcaksın?
sifrem acayip zordu benden baska kimse bilmiyordu daha nasil sahip cikayim acaba ?
Ps.Gece kendi web sitemede saldirmislar.

Calan kisi gecen sefer ki malligi yine yapmis hep derim tarzim farkimdir diye.Eger ilgilenecekseniz pmden soyleyeyim yoksa bosuna soylemiyim.

Hacım kusura bakma da birşey sorucam , senin dmod olan üyeliğin çalınıyor fakat sen o üyeliğinle açtığın konuyla ilgileniyorsun adam link ölü demiş sen bu yeni üyeliğinle konuya link gayet sağlam yazmışsın üyeliği çalınan biri nasıl bu kadar rahat olur anlamadımda neyse.
geçmiş olsun

acaba keylogger falanmı var böyle arkadaşında internette falan giriyormusun hiç üyeliğe falan veya şikayet et arkadaş net polislerine

kamil4114 demiş ki:
acaba keylogger falanmı var böyle arkadaşında internette falan giriyormusun hiç üyeliğe falan veya şikayet et arkadaş net polislerine
sistemi tarattim 0 virus beni cekemeyenler var galiba projemi bitirmeye calisiyorlar ama bosuna ugrasiyorlar :nod:
@Guathema gecen seferde boyle rahattim boyle durumlarda rahat olmak gerek aliskinim ben boyle durumlara :cry:

2. kez çalınan bir hesap :think: Geri verilmeyebilir.Verilse bile d.modluğunu geri alamazsın.NML'ye katılıyorum.

Yukarı Alt