Mopneet

Mopneet demiş ki:
xFactoriaCALINDI demiş ki:
20 mesajim olmadigi icin gonderemiyorum
Bana Mod. Başvuru Formunu doldurup yollar mısın? Ama bana yolla, doldurduktan sonra kopyala de ve bana pm olarak at, karşılaştıracağım. Sana bilgi vereceğim.
PM atamıyorum diyosun, o zaman msnini ver ekleyeyim. Oradan gönder.

Bu olayı çözmemiz lazım,xFactoria bazı dolandırıcılık işlerine karışmış,gerçeği mi sahtesimi bilmek gerek.

Ayrıca dmod olan xFactoria'nın sesi çıkmıyor bende çalındığı kaatindeyim.

Üşenmeden 4 sayfa attığı mesajlara baktım bugün itibariyle mesaj yazımı değişmiş TR karakterlere dönüşmüş.

Kendinize gelin artık yahu. Nereye gidiyor bizim sonumuz. Önüne gelen HIRSIZLIK( Sadece kıçı kırık bir oyun için ) yapmaya çalışıyor. Böyleleri artık annesini babasınıda tanımaz.

Olay umarım aydınlanır. Kolay gelsin.

Kimseyi kırmak istemiyorum fakat benim düşüncelerim ;
xFactoria demiş ki:
yalan bari atma ya acıyorum sana demek bu senin acc'nmiş ilginç.
Bu üyelik çalınsa böyle bir mesaj göremezdik bu birinci ne yani çalan adam sana acıdım ya bu senin acc'nmiş mi dicek geçiniz.com çalan adam bu kişiyi nerden tanıyorda senin acc'nmiş diyor ? çaldığı acc kimin olduğunu bilmicek kadar şaşkın hırsızmı bu :sfff:

Benim düşüncem olay şöyle bu arkadaş bir işe girdi beceremedi ( günahını almış olabilirim ) arkadaşı net cafe'den bu evinden giriyor bu acc'lere sonrada şöyle böyle bu olay nasıl olduda char calarken gerçekleşti ? neden önceden calınmadı bu arkadaş evinde giriyorsa bu acc şifresini nerden buluyorlar şaşkınlık içerisindeyim

Tamam benimde bir kere çalınmıştı eski üyeliğimden fakat bu tam tersi bi olay benim acc calıncak ve calan kişi buraya gelicek dalga geçer gibi bir mesaj atıcak ben nedense hiç inanamadım :think: :think:

Yukarı Alt