xFactoria adli extraloob accountuma giremiyorum.Sanirsam calindi ama emin degilim yanlis diyor yonetimden yardim bekliyorum.

Mopneet

xFactoriaCALINDI demiş ki:
xFactoria adli extraloob accountuma giremiyorum.Sanirsam calindi ama emin degilim yanlis diyor yonetimden yardim bekliyorum.
Sakin ol. Şifreni doğru yazdığından emin olarak bir daha gireyi dener misin öncelikle?

Takımı
Galatasaray
Dikkat edin beyler xFactorianın klavyesi ingilizceydi pcsine bağlanmıştım teamviewerla klavyesi ingilizceydi türkçe karakter kullanamıyordu bu adam türkçe karakter kullanıyor ! bir iş var burda !

çok ilginç gerçekten ya,dmod xfactoria bana pm atıyor charla ilgili görüşüyoruz sonra çalındı forum hesabım diyor ardından burda başkası çıkıyor falan gerçekten ilginç ^^

Sadece xFactoria nın bileceği özel sorular soralım.Yakından tanıyan var mı?

Mopneet

SarkoLata demiş ki:
Dikkat edin beyler xFactorianın klavyesi ingilizceydi pcsine bağlanmıştım teamviewerla klavyesi ingilizceydi türkçe karakter kullanamıyordu bu adam türkçe karakter kullanıyor ! bir iş var burda !
Dediğin doğruysa (ki yalan söylemezsin sen :thumbsup: ) çalındı dyen factoria ing. klavye kullanıyor. Diğeri ise Türkçe.

Mopneet

İkinizde xFactoria adlı üyeliğin eski nickini pm yoluyla bana atın.
Cevap vermeyen veya yanlış cevap veren haksız sayılacak.
Sakolata msne bakar mısın?

Takımı
Galatasaray
Mopneet demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
Dediğin doğruysa (ki yalan söylemezsin sen :thumbsup: ) çalındı dyen factoria ing. klavye kullanıyor. Diğeri ise Türkçe.
Evet , ama şimdiki dmod olan factoria tr klavye kullanıyor :roll:

Mopneet

xFactoriaCALINDI demiş ki:
20 mesajim olmadigi icin gonderemiyorum
Bana Mod. Başvuru Formunu doldurup yollar mısın? Ama bana yolla, doldurduktan sonra kopyala de ve bana pm olarak at, karşılaştıracağım. Sana bilgi vereceğim.

Yukarı Alt