BOSPHORUS demiş ki:
oyun tamamen silk üzene kurulu hale geldi...silkin yoksa noobsun. oyun, kendini yavaş yavaş kendini soğutmaya başlattı çok fazla müşteri kaybeder yakındır
Evet gerçekten iğrençleşmeye başladı sana kesinlikle katılıyorum ilker abi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aslında hepsi bedava olsun aylık 50 ytl olsun veya 50 dolar olsun ne güzel olur işte, böylece 3-5 gün oyun oynayan cafe çocukları kalmaz oyunda ne lag kalır ne stres.

Warhammer online'a başlasam mı acaba? çocuk yok,stres yok,herkes olgun,oyuncuların gözü tok, takım çalışması ön planda,eşitlik var.
38 liraya 2 cd alıyosun, her ay 10€ ödüyorsun. lag yok, küfür yok, stres yok :think:

extraloob demiş ki:
aslında hepsi bedava olsun aylık 50 ytl olsun veya 50 dolar olsun ne güzel olur işte, böylece 3-5 gün oyun oynayan cafe çocukları kalmaz oyunda ne lag kalır ne stres.
katılıyorum. en azından böyle premium dur sp tickettir pettir avatar dress dir.. o dur budur derdi olmaz silk yetişmiyor. aylık WoW gibi sabit ücretle oyuna giriş ve imkanlardan ücretsiz yaralanma olsa server populeriteleri %40 azalır. slotlar bosalır,ks %5-10 gbi az miktarlara iner,çoluk çocuk olmaz,globalle küfür yağmuru olmaz... diye düşünüyorum bende :roll: seviyeli ve zevkli bi oyun oynardık yani açıkcası :popcorn:

Yukarı Alt