Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Araba modifiyesini çok severim lakin kuzenimle gençliğim sanayilerde geçtiğinden dolayı onun harcadığı paraları gördükçe ben seviştiğim hatun sayısını 2 katına çıkartırım diye düşündüğümden hep uzak durdum herifte 100 milyarlık araba var gider 100 milyar modifiye parası harcar hiç acımadan bu bağlamda ben 1 lira harcamayı sevmem ama düne kadar.

artık bir XENON far alayım arabada yeni villam gibi beyaz beyaz parlasın sarı renkten nefret ettiğimden dolayı arabama XENON alacağım sizlerden istediğim bu konuda bildiğiniz websiteleri falan varmı bu ürünün hangisi kalitelidir nereden alınır, kuzeni aratmayın bana :mrgreen: :twisted:

- Resim Silinmiş.

Havale İndirimli: 423,24 TL off 400 lira diyorlar awwww neyseki söküp her arabaya takılabiliyor.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun şimdiden ^^

Arabanın markası nedir?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
farları alınca önünde bir foto çekileyeyim gece güzel olur makara:

Orjinalini bozma bence :curtain:

BaSoryong

Buralıyım
Tek kelime ile Super olur abi hele araba markası ne bilemiyorum ama yere hafif flaşlı camlar varsa yercekten geceleri araba harika olur amator düzede bass varsa aksamları müzik acıp gezmek tadından yemez :)

@extra ;
Ses sistemi varmı Godfather 8) Resimleri bekliyoruz.
@Dadas
O nasıl bir arabadır aww.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Josephine demiş ki:
@extra ;
Ses sistemi varmı Godfather 8) Resimleri bekliyoruz.
@Dadas
O nasıl bir arabadır aww.

HONDAAA hayat ondaaa cool2:

honda vtec mi typeR yazısı çakma gibi geldi, o sendekiler angel eye ben xenon istiyorum angel daha pahalı bildiğim kadarıyla :think:

Bence Angel farlar daha şık gösteriyor arabayı bende Opel astra'ma alıcam siyah tabanlı angel eye farları taktırınca SS'Leri atarım :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HeartLess*X demiş ki:
Bence Angel farlar daha şık gösteriyor arabayı bende Opel astra'ma alıcam siyah tabanlı angel eye farları taktırınca SS'Leri atarım :mrgreen:

angel 'da güzel ama xenon'a vuruldum :P

extraloob demiş ki:
HeartLess*X demiş ki:

angel 'da güzel ama xenon'a vuruldum :P
Ben bazen arkamdan gelen xenon'lu araçlara sövüyorum abi acayip gözü yoruyor bazılarınki iyi seçim yapmalısın yoksa sürekli kulağını çınlatabilirler
Şerit led'de çektirdinmi abi dandik olmayanlarından çok kral gözükür :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt