Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bi destekde benden .... Tmm sildim Ss yi ksra bakmayın arklar napyiim Char gitti hepten şaşırdım .. Ve bi şekilde hıncımı cıkartmaya çalışıyorum işte Sınırı aştıysam pardon :?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Küfürlü Ssleri Yayınlamazsanız , Birisi Gerçek İd Ve Şifresini Yazmazsa Konu Kilitlenmeyecektir...

(Aksi Taktirde Ne Olacağını Bilmeyen Yoktur Heralde ^^ )

WeAre

Buralıyım
gani ben ..... ıd ...... pw yazdım alah belalarını versin

WeAre

Buralıyım
lan kimse oraya bişey göndermesin hacklendim benden demesi göndermeyinnnnnnnnnnnnnnnn

@Kemalist
Eğer orda Benm Küfür ettğimi Sandıysan Yanılıyorsun, Ha Eğer ''Hacklemişler'' Kelimesini Büyük veya Düzgün Yazmadığım için Uyarıldıysam Özür Dilerim!..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xglspyxgl demiş ki:
@Kemalist
Eğer orda Benm Küfür ettğimi Sandıysan Yanılıyorsun, Ha Eğer ''Hacklemişler'' Kelimesini Büyük veya Düzgün Yazmadığım için Uyarıldıysam Özür Dilerim!..
İyi Sana Dilediğim Gibi Şerefsiz Diyebilirim O Zaman ? Nasıl Olsa Şerefsiz Küfürden Sayılmıyor Senin İçin ?

ps : Mesajınıda Editlemişsin Hoş Çıkıpta Yok Ben Yazmadım Gibi Kelimelerde Edersin Şimdi...

A.T.P demiş ki:
R3dDrag0n demiş ki:
- Resim Silinmiş.

işte süper bi küfür daha xD
küfür mü şimdi bu?
kendi has benliğinin ürününe hakaret mi ediyosun?
Lahmacun yemek ne zamandan beri suç,ya da kendini bilmez yeni yetme Türk gençliği için bir ayıp mı?

hobaaa :S ingilizcen yok galiba :S ananı lahmacun yerken gördüm yazıo orda :S allah allah . hemde benim ettiğim küfür senin nerene girio modetörsün hadi lan banla beni .

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kemalist demiş ki:
xglspyxgl demiş ki:
@Kemalist
İyi Sana Dilediğim Gibi Şerefsiz Diyebilirim O Zaman ? Nasıl Olsa Şerefsiz Küfürden Sayılmıyor Senin İçin ?

ps : Mesajınıda Editlemişsin Hoş Çıkıpta Yok Ben Yazmadım Gibi Kelimelerde Edersin Şimdi...
Lütfen Düzgün Konuşurmusun!. Tamam ben Yazdım bunu nasıl inkar edebilirm ki Hem senin hakkın yokki bana Nasıl şerefsiz dersin ben şerefsiz kelimesini kullanmadım sadece hack sitesini hacklemişler yazdım neden öyle yaptığını söylersen iyi olur he yoksa kafama esti dersen senin sorunun durduk yerde polemik çıkarmaya çalışıyorsun ben seni böyle bilmezdim.. :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xglspyxgl demiş ki:
Kemalist demiş ki:
xglspyxgl demiş ki:
@Kemalist

Lütfen Düzgün Konuşurmusun!. Tamam ben Yazdım bunu nasıl inkar edebilirm ki Hem senin hakkın yokki bana Nasıl şerefsiz dersin ben şerefsiz kelimesini kullanmadım sadece hack sitesini hacklemişler yazdım neden öyle yaptığını söylersen iyi olur he yoksa kafama esti dersen senin sorunun durduk yerde polemik çıkarmaya çalışıyorsun ben seni böyle bilmezdim.. :roll:
Kendinle Çelişiyorsun ... Şerefsiz Kelimesini Kullandın Editledim Tekrar Tutup Mesajını Editlemişsin . Boş Yere İnkar Edip Polemik Çıkartmaya Çalışıyorsun , Şerefsiz Kelimesi Argo Küfür İçeren Bir Kelimedir Ve Uyarı Sebebidir. Bende Sana Uyarı Verdim...

Ayrıca Konuyu Başka Yerlere Çekmeye Çalışma Ben Sana Şerefsiz Gibi Bir Yakıştırmada Bulunmadım , Sadece Mesajımda Uyarı Vermelik Bir Şey Yok Dediğin İçin Hakkını Sorguladım...

R3dDrag0n demiş ki:
A.T.P demiş ki:
R3dDrag0n demiş ki:
- Resim Silinmiş.

işte süper bi küfür daha xD
küfür mü şimdi bu?
kendi has benliğinin ürününe hakaret mi ediyosun?
Lahmacun yemek ne zamandan beri suç,ya da kendini bilmez yeni yetme Türk gençliği için bir ayıp mı?

hobaaa :S ingilizcen yok galiba :S ananı lahmacun yerken gördüm yazıo orda :S allah allah . hemde benim ettiğim küfür senin nerene girio modetörsün hadi lan banla beni .
Gördüğünüz Gibi Konu Kullanım Süresini Doldurmuştur .

R3dDrag0n Banlanmıştır .

Son düzenleme:
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt