1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

XBOX 360 ELİTE 120 GB PAL 0 DAN FARKSIZ

1. 1_ocak

1_ocak Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    XBOX 360 ELİTE 120 GB Konsolu alalı yaklaşık olarak 2 sene oldu. Hiçbir sorunu kırığı, çiziği, herhangi bir bozukluğu yoktur. Ben elektronik aletlerle çok ilgilenirim. Kullanımına özen gösteriririm. O konuda hiç bir şüpheniz olmasın. 0 dan hiç farkı yoktur. Çok temiz ve kullanışlıdır. Gerçekten hiçbir şekilde sorun yaşamayacağınız bir konsoldur. ''Madem bu kadar iyi neden satıyorsun arkadaşım ? '' geçmiştir aklınızdan. Üniversite sınavına hazırlandığım için oynamaya vaktım olmuyor ve olmayacak.Satmak istememdeki sebep budur. Bu kadar övdüğüm - gevezelik yaptığım yeter şimdi paket içeriğine geliyorum.

KUTU İÇERİĞİ
    1 Adet Xbox 360 Elite
    1 Adet 120 GB HDD ( Oyunlarınızı kopyalayacağınız yer )
    1 Adet Orjinal XBOX 360 Network Kablosu
    1 Adet Orjinal VGA ( PC ve TV ye bağlamak için )
    1 Adet Orjinal Skart girişli kablo ( TV 'niz eski ise bunun la da bağlayabilirsiniz )
    1 Adet Kulaklık ( Live ' da oynarken çok işinize yarayacak :) )
    2 Adet Orjinal Xbox 360 Wireless Controller

NOT: Kırmızı renkle yazdığım aparatlar'ı ben daha hiç kullanmadım. İhtiyacım olmadı. Eğer alırsanız ilk kulanan siz olacaksınız

EK PAKET Ek pakette benim XBOX 360 için ayrıca masraf yaparak aldığım ekipmanlar bulunmaktadır. Bunlar siz 0 alırsanız içinden çıkmayan ürünlerdir.

1 Adet HDMI Kablo
    1 Adet Xbox 360 Wireless Controller Şarj Kiti
    1 Adet Controller'ın pili bittiği zaman kabloyla oynayabilesiniz diye Kablolu Oynama aparatı
    2 Adet Özel Silikon Kap
    ( Controller 'ı temiz tutmak için ) Bu silikon kap hakkında söylemek istediğim bir kaç şey var. Ben konsolu aldığım zaman yanında bu iki silikon kaplamayı da aldım. Xboxın başında saatlerce, günlerce dursanız bile elinizde terleme yapmıyor. Normalde bu kaplar olmadığında eliniz hemen terler ve kol'un aralarına kirler yerleşir. Ben en başından beri bunları kullandığım için şuan silikon kapları çıkardığımda pasparlak ve hiç kullanılmamış gibi duruyor. Gayet temiz ve oynamaya hazır bir durumdalar :)

Önemli Notlar: Konsol FW 'lidir. FW nedir derseniz, korsan oyunları oynatabilmenize yardımcı olur. İnternetten bu tür şeyleri araştırın.Burada ayrıntılı bilgi vermem doğru olmaz.Konsolda LT+2.0 Sürümü mevcuttur. Yaklaşık 50 oyun ile birlikte vericem konsolu (tam emin değilim ama isterseniz telefonda sayabilirim oyunları ) İçinde bıkmadan saatlerce oynayabileceğiniz oyunlar var. Oyunların içinde 3-4 tane açılmayan oyun olacaktır bu gayet normal. Son FW yi yaptırdığınız taktirde yeni PATCH ile birlikte bu oyunlarıda rahatlıkla oynayabileceksiniz.

DİPNOT :Konsolun kutusu muhafaza edilmiştir. Konsolu alacak kişiye kutusuyla birlikte içinde kağıtları vs.. hepsi birlikte verilecektir. Fotoğraflarda da göreceksiniz 0 kutu dan hiçbir farkı yok.EĞER İSTERSENİZ 100 TL DEĞERİNDE VOLTAJ KAYBINI ÖNLEYEN 6 GİRİŞLİ PRİZİ 85 LİRAYA VEREBİLİRİM. BENDEN ALMASANIZDA EĞER XBOX ALIRSANIZ KESİNLİKLE ALIN !
    Tel:MSJ atarsanız veririm. Sabah 08:00 - Akşam 16:00 Arasında okulda oluyorum. Bu saatler haricinde ulaşabilirsiniz. Xboxla ilgili merak ettiğiniz herhangi bir şey olursa bunun için de yardımcı olabilirim :) Eklemeyi unutttuğum veya kafanıza takılan bir şey varsa sorun. Soru işareti kalmasın

SON OLARAK : Fotoğrafların birinde sarı renkli numaralandırmalar var. Bu numaralandırmaları aparatları anlatmak için yazdım fakat gerek kalmayınca düzeltemedim öyle kaldı. Fotoğrafların tarihlerinde de bir sorun var. 2 gün önce çektim fakat tarih ayarlanmamış.

RESİMLER BÜYÜK ÇIKTI AYRINTILI GÖRMEK İÇİN CTRL + MAUSUN JOİSTİĞİNİ İLERİ - GERİ YAPARAK EKRANI BÜYÜLTEBİLİRSİNİZ