arkadaşlar xbow botla kasılabiliyor mu?

bot charın lvllinden 4 ve ya 3lvl düşük moblarda bırakılacak
Bard Veya cleric skilleri kullanilmicak
Bot İsrobot olucak
pet ve pre olucaktır.
kasanlara soruyorum sizce rahat kasılabiliniyormu yoska kasıyo kasıyo bi tane giant veya pt bide bir tane mob gelince yatı mıveriyor??

acil yanıt

Evet kasarsın 40 lvl a kadar pt lerde kasmaya çalış 40 tan sonra cok rahat kasabilisin.

crossbow extrameyi basmadığı sürece gzldir extrameyi basınca defans sıfır hp %50 gittiği için bn swmem extrameyi extramesiz bota bağlarsın 40 tan sonra yere düşürme felan açılıyo ya ondan ii kasmalar!!

sipo demiş ki:
arkadaşlar xbow botla kasılabiliyor mu?

bot charın lvllinden 4 ve ya 3lvl düşük moblarda bırakılacak
Bard Veya cleric skilleri kullanilmicak
Bot İsrobot olucak
pet ve pre olucaktır.
kasanlara soruyorum sizce rahat kasılabiliniyormu yoska kasıyo kasıyo bi tane giant veya pt bide bir tane mob gelince yatı mıveriyor??
acil yanıt
kırmızı yazılı yer çok dikkatimi çekti bard yada cleric olmazsa xbow yatmaktan kurtulamaz bardın etkisini botta farketmezsin ama cleric çok farkediyor

bard veya cleric skill i olmamasına rağmen, eğer 4 -5 lvl altının yaratığını kesersen, ölmezsin.

A

Anonymous

Guest
Carmenta demiş ki:
FURKANAR demiş ki:
bardın etkisini botta farketmezsin
Bard'ın etkisini nasıl farketmiyorsun? Miss gibi Noise var, yetmez mi? :santa:
Öncelikle arkadaş belirtmiş sro bot ile kasıyorum diye. Sro botta b0ttayken bardı alıp noise ve moving march basmıyor.
xbow char eu charlarda nerdeyse en güzel kasılan charlardan biridir. 3-4 lwl düşük diye abartmaya gerek yok. en fazla 2 lwl düşük canavarlarda kasmalısın. Ama sana uygun mob yoktur. magical vurun canavarlar vs olur o zaman 3-4 lwl düşükte kasmalısın. Vigor mutlaka kullanmalısın ve mümkünse grain small olanlarından.
Düşük lwllarda extreme kullanmanı önermem özellikle 40 altındayken. Ama 52 filan extreme ile kasmak için uygun lwllardır. Çünkü lwl artınca silahın +sı yükselir. itemlerin +sı bluesu yükselir ve char sağlam olur.
Yan mastery konusunda tb0t kullansaydın bardı önerirdim. bard gerçekten çok avantajlı. moving march ve noise ile çok rahatlardın. Eğer 8li ptde kasıyorsan b0tu pek kullanmıyorsan hızlı yükselmen için clerici açarsın buff yaparsın kasılırsın.
Özet olarak düşük lwllarda extreme kullanma. Ne zaman kendini extreme için sağlam hissedersen o zaman kullan. 3-4 lwl kadar geriye düşmene gerek yok. Ama lwlındakilerde 1-2 lwl düşüklerde kasamıyorsan. extreme ilede 3-4 lwl düşüğüne tek atıyorsan 3-4 düşüklerde kas. Vigor grain kesinlikle kullan. İtemlerine baya bi özen göster. b0tla kasma yerinide mümkün oldukca 8li ptlilerden uzak tut.

bannedddd

Buralıyım
Sehzade demiş ki:
Carmenta demiş ki:
Bard'ın etkisini nasıl farketmiyorsun? Miss gibi Noise var, yetmez mi? :santa:
Öncelikle arkadaş belirtmiş sro bot ile kasıyorum diye. Sro botta b0ttayken bardı alıp noise ve moving march basmıyor. [/b]
Ciddi iSRO silah değiştirip basmıyor mu, hadi yeni öğrendim. Canım ben zaten biliyorum bunu ama bota bağlı kalmamamız gerekir Dual Weapon programı boşa mı var ilkercindik'in? Ben de 86lvl X-bow kastım ve ilkercindik'in programıyla yan mastery olan Bard bana çok pis şekilde yardımcı oldu.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
xBow en iyi botla kasılan char bence birde Bardta Moving ve Noise yi açtın mı patır patır level atlarsın ama Extreme yi açma derim.:wink1:

Yukarı Alt