Arkadaşlar bir tanıdığım yeniden oyuna başlıyor fakat xbow ve ch bow arasında takıldı sizce hangisi bir öneride bulunursanız istekleri şunlar 100 olduğunda her türlü oyun içi aktivite yapmak daha sonra ezik iken rahat ve ölmeden kasmak ben ch bow diyorum ama sizin de fikrinizi almakta fayda var buyrun

Hem uniq hem pvp için xbow+dagger+cleric bir char çok güzel durur chıne bow nazaran cok yatabılır ama atak gücü olarak fazla vurur.

Tabikide PVP'lerin kralı Bowman kasmanı tavsiye ederim. Doğru şekilde bir bowman kasarsan ve doğru itemleri alırsan o bowman server'ın Unique ve PVP kralı olur. Attack fena değil, Full STR ( kolay kolay yatmaz ) ayrıca Pot basma süresi çok kısa. Bir dezavantajı var oda çok fazla ok harcaması. Onun dışında gayet oynaması zevkli ve sağlam bir çar.

sercen demiş ki:
Tabikide PVP'lerin kralı Bowman kasmanı tavsiye ederim. Doğru şekilde bir bowman kasarsan ve doğru itemleri alırsan o bowman server'ın Unique ve PVP kralı olur. Attack fena değil, Full STR ( kolay kolay yatmaz ) ayrıca Pot basma süresi çok kısa. Bir dezavantajı var oda çok fazla ok harcaması. Onun dışında gayet oynaması zevkli ve sağlam bir çar.
Bow mu uniq kralı olucak? :think:

ioriYagami demiş ki:
sercen demiş ki:
Bow mu uniq kralı olucak? :think:
Evet zor mu :D Düzgün itemler ve iyi bir yapılandırma ile Kral olur. Odin server'ında vardı bir tane MoshimeDoto diye. Oradan biliyorum :wink1:

bow diyorum ben atağı canı defansı pot basma süresi

ister bota bırak 3 lv üstüne ister unique kes ister pvp yap ister eventa git

DaRKWaTcH demiş ki:
Kesinlikle bow. Fire 100 Cold 68 bow 100 süper yapılandırma 32 de light
tmm iyi güzel diyorsunda cold 68 sadece phy. defans verir char zaten str phy. defans yeterince var zaten snowu açamazsın mp yetmez snowu açmıcaksan coldu niye açasın değilmi bnce light 100 olmalı cold hiç açılmamalı diye düşünüyorum haksızmıyım

Wizzard :lol:

Bence ikisini de kasma ; Benim en göze hoş görünür hoşlandığım wizz ; Oyunun zevkini gerçekten alırsın ama pvp olarak bilemicem ^^

pvp de rogue cleric ve warlock cleric üstüne yok kendi fikrime göre xbow yatırcan dagger la vurcan ustun iyi diziliyse alamıyacgın char yoktur clericde cabası rogue cleric 4ever

chin charlarını sevmem bowlar hariç eu danda warlock/c yada rogue/c favorimdir bu 3ünü değişmem bir şeye :wink1:

Yukarı Alt