Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Sakınnn Xbow Açma Bende xbowum olmadıgı zaman xbow diodum ama sakınn şimdi 56 lvl çarım var bota bırakamıyom Durmadan yatıyo Sakın açma xbow !!!

unique kesmek ve yan çar kasmak istiyosan xbow aç eğer pwp yapcam diyosan chbow aç çünkü extreme ile xbow lar hem hızlı unique kesiyolar hemde chbowlara göre ççok daha ii yançar kasabiliyolar

90 lvl bi xbow sahipi olarak eğer sabırlıysan kasarken çarının bir çok kez yatmasına göz yumabiliosan ve pvp de pek başarılı olamaym ama uniquleri kimseye bırakmıyım diosan xbow kas derim (:

bence xbow yan mastery olarakta bard açarsan hem hızlı kasarsın hemde noısy skili ile mob lara görünmezsin.

86 lvl x-bowum var arkadaşlar bazen çok zevkli bazen bıktırıyor exp seri kasar başında olursanız açın noiseyi hızlı koşmayı ve extremeyi bot çatır çutur kessin taxi yaparken bowa gore x-bow daha cok seciliyor yatırma skilli var + ittirme gorunmezlik vb skiller var

Sağlamlık diyosan Warrior aç Benim Warrior 2h/Cleric'im vardı 40 lvl gene 40 lvl crossbow/cleric yatıramadı hemde görünmez olmasına karşın :D Ama Bow daha seri vurur.Yani XBow 1 oku yollayana kadar Bow 5-6 tane birden yollar :) eventte bi Bow Wizarda 3'lü komboyla çok rahat sektiriyodu :D

Suan xboW kasıyorum 38 lvlim elımde +3 var 38 lv. ve buwnmaglara 2 atıyorum... amca oglu 42 lvlde elınde +5 var mujıgı kesıyo

kardeşim bnce xbow güzel deil 50 olana kadar çok zorluk çekersin china bowda zoor ama çok zevkli olduğu için zamanın nasıl geçtiği bile gelmez

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Europa bölümüne3 açtığına göre x-bowdan yanasın heralde amam bana kalsada x-bow derim clericle ile güzel bir ikili olur

serkan kardes bence bow cold cok zor olur çünkü str ler için el skill i önemlidir el skill i cold olması sadece canavaro veya karsısındaki adamın donmasını sağlar ama az vururu bence her zaman str fire bow dur

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt