Arkadaşlar bi servera geçmeyi düşünüyorumda silk falan yükledim goldumda hazır ilk başta warrior/cleric kasmayı düşündüm ama şimdi xbow/cleric de iyi gibi geldi. Sizce hem pvp hemde yaratık keserken en iyisi ve rahatı hangisidir? Açılamalarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum lütfen bilginizi benimle paylaşın :) Şimdiden teşekkür ederim.Saygılar.. :sfff:

two hundred swordu ben hiç sevmiyorum nedense :D Hiç kasmadım kasanda olmadı çevremde.
Ama sana şunu soylıyım kı xbOw çok güzel bi çar =) Çok uzun mesafeden vuruyor ve sağlamda vuruyor.Kasması kolay hp mp hArcamaz.Para sıkıntın olmaz,pvpde üstün bi çar karsındakı cok sağlam olmadıgı surece ha deyınce yanına gelemez vs vs. sabaha kadar sayarım boyle :D

eger Pwp İçin İyi Olsun Adamları ölmekten beter ediyim diyorsan Rogue/Warlock tabi bide sahlam olacak.Ama Kendime Buff heal vs.vs vereyim diorsan Rogue/Cleric(buşekilde Kasarkende rahatlarsın)2h warrior a gelince Kasması Zordur seri deildir hem hp hm mp çok harcar yanbuild ini Cleric Yaparsan sagla olursun ama fazla uzun tutunamazsın warlock olursan Adamları Zehirleyip Yatırmak zorundasın.Ama sana bnden Eniyi Öneri KAsarken Seri Olayım Diyorsan Pwp DedeAdamları Dagıtayım Onlara Show yapayım diyorsan sana Tavsiyem {Rogue/Warrior}

Toplam 5 silah Çift Set hem nuker lere karşı üştülük hemde str lere karşı 5 silah ıda iyi bir şekild ekullanırsan senin üstüe yok kimse alamaz kimsede kaçamaz ...

YoutubedeWideoları var izle nedemek istedigimi daha iyi anlarsın... :detective:

Sonuna Kadar Warrior Taraftarıyım Elindeyse 2 h - 1h / Warlock yap bunun için 90 a kdr 0 Gapla 800 K yeterlidir :wink1:

Hayırlı olsun, görünüş bakımından 2H bence çok güzel ama ben xbow tercih ederdim...

xbowu kasmaktan ne zevk alıyonuz anlamadım hiç atraksiyon yok yaw kalasgibi dikili ok atıyon two daha iyi

Niye ikisi Birden Olmuyorsun Hemde Konu Kapanmış Olur :twisted: :P
Ps: Şaka Bir Yana 2H-xBow Pwp'de Sağlamdır Ama Cleric Olmayınca Bi İşe Yaramaz Hiçbir Char 4Ewer Cleric :muck:

Yukarı Alt