yakında sp farma baslıyıcam bu iki yapılandırma arasında kaldım sizce hangisini seciyim
+ ları ve - leri neler ?

Bunun çok klasik bir cevabı var. XBow-Dagger/Cleric güzel bir yapılandırma olur bence. Ama bu yapılandırmada Cleric yerine Warlock açarsan Pvp'de Dagger/Warlock ile harikalar yaratırsın. Rogue ile işin kasma ve unique kısmıyla ilgilenirsin, dagger ile Pvp yaparsın. Pvp'de Warrior dayanıklılığı bekleme ama :wink1: Negatif yönleri kasarken biraz yatarsın, Koşma Potlarına biraz para harcarsın ve Bolt can sıkabilir.

1h-2h/Cleric ile Pvp'de tam bir King olursun. Ne Pvp'de ne de kasarken kolay kolay yatmazsın. Tek Negatif tarafı kasarken Koşma Potlarına biraz para harcarsın.

Biraz daha bilgim olsa ne tür çarlardan hoşlandığınla alakalı daha fazla bilgi verebilirdim :beer:

Avasin

Barney Stinson demiş ki:
Bunun çok klasik bir cevabı var. XBow-Dagger/Cleric güzel bir yapılandırma olur bence. Ama bu yapılandırmada Cleric yerine Warlock açarsan Pvp'de Dagger/Warlock ile harikalar yaratırsın. Rogue ile işin kasma ve unique kısmıyla ilgilenirsin, dagger ile Pvp yaparsın. Pvp'de Warrior dayanıklılığı bekleme ama :wink1: Negatif yönleri kasarken biraz yatarsın, Koşma Potlarına biraz para harcarsın ve Bolt can sıkabilir.

1h-2h/Cleric ile Pvp'de tam bir King olursun. Ne Pvp'de ne de kasarken kolay kolay yatmazsın. Tek Negatif tarafı kasarken Koşma Potlarına biraz para harcarsın.

Biraz daha bilgim olsa ne tür çarlardan hoşlandığınla alakalı daha fazla bilgi verebilirdim :beer:
:beer: :beer: :beer:

xbow iyi kasar uniquede iyidir warriora oranla daha fazla yatar

warrior xbow kadar seri kasmayabilir ancak kendi leveline bırak canın iyiyse yatmaz , uniquede wizard ve bowlara göre çok etkili olamayabilir pvpde ise kolay kolay yatmazsın kale savaşında verdiğin warrior bufflarıyla partylerin vazgeçilmezi olursun

bence senin oyundan zevk alma zihniyetine kalmış bu iş :)

warrior cleric tabiki. warriorda dual axe deki skilleri açmayı unutma sana stun vurmada falan çok yardımcı olur. kasılma derdi de olmaz eğer sbotun ya da pbmc varsa 7/24 pt ye girebilirsin :wink1:

KARDEŞ BEN NÜKERCİ İDİM!
AMA BİTTİ!
76 LVL XBOW var şu andaa!
6 gap var!
ama ona rağmen pvp de ve moob pt de wizler kadar etkili vuruşları var!
bencee

rague dagger clarıc

Tony Montana demiş ki:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Yukarı Alt