1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

xBOW/celeric Mu yapayım yoksa Wizard/celeric mi?

1. EliteGuy

EliteGuy Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Xbow u çok seviyorum fakat 101 lvl de felan demon u xbow mu rahatça keser yoksa wizard mı? sanırım wizard dimi? Daha çok unique için oyniyacağım hangisi sizce

2. Pzy

Pzy Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Php Coder.
    wizard

3. EliteGuy

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. Dark Zone

Dark Zone Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o adamın elindekini yapabilirsen xbow . :lol:

5. +Dejavu+

+Dejavu+ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alt tarafı +7 ama premium +devil+triggier+extremenin gücüyle dehşet damageler geliyor ve seri seri vurduğundan wizi geçiyor.
    Yoksa +3 phy 80 xbowla gitse yine alır.

6. +Dejavu+

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Wizard/Bard Tam bir uniq charı. Cleric wizler demonun altında şanslı değil zaten reco açarsa bütün eliteler ona döner ve işi biter. Holy açsa zehir yemez e zaten ne yiyorki ? Stun başka ? Uniq için Wiz/Bard en iyisi.

7. EliteGuy

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı şeyler bir wizardda olsa alabilirmiydi ki o xbow dan? 97 wizard gördüm premium trigger'siz sadece devil spirit ile 140K vuruyordu fire bold ice ilede 130k hep...

Xbow daha zevkli gibi fakat bende vardı böyle göründüğü gibi değil zor oluyor kesmesi, wizardlardan almak baya zor. wizz celeric yapıcağım lvl kasarken kolay kasılır birde

8. Pzy

Pzy Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Php Coder.
  9. EliteGuy

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Biliyorum fakat hoşlanmıyorum xbow pvp sinden, ilk karakterim 100 xbowdu. Yere yatıracaksın sonra dagger felan ohoo... en güzel pvp wizard celeric'te.

10. +Dejavu+

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şahsen 110 xbowum vardı ff Rogue/Cleric accaip sıkıyodu pvp'si öyle böyle değil ya uykusunu getiriyo adamın hiç bi ekşını yok adam yeri yatıcak diye girdiğim şekiller ortada yere yatsada yatıcağı malum nova +9 daggerlede olduğu kadar yatmıyo yatıncada şükür yattı diyom bence full nova xbow vs full nova herhangi sağlam char çok canın sıkılır.

Wizard/Cleric PVP charı değil Wizard zaten pvp charı değilki. Tek kasarken Bard iş görür cleric değil.

11. EliteGuy

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    90 a kadar wizard kasmıştım, bard'dı. Hep ölüyordu botta çok zor kasılıyordu, bi bakıyordum mesela 6,7 saat sonra, 40 kez ölmüş! Fakat arkadaş wizard celeric kastı 101'e kadar çok rahat kastı. bırakıyordu kendisi karakter devamlı kasıyordu glavier gibi :)

Birde wizard'da pvp çarıdır. Wizard / celeric, birazda item yapıldımı, çin nukerden katlarca güçlü bir pvp çarı olur.

12. +Dejavu+

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Giantta sıkıntı çeker kendimden bilirim 101 Lv charı 99'lara bırakırdım jangan cave yatalak olurdu sadece daha az yatar bard 40 cleric 20 diyebilirim ama yinede yatar yani. Wizardı tek LTP'ye atmak şuanki milletin düşüncesinde delilik olurdu :P

13. hanry006

hanry006 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgısayar Programcılıgı Üniversite 3

Hacım Demonda Bard ın Noise si Seni Ne kadar Koruyabılırkı Elitelerden. Cleric Wizzde Acarsın Bless i Bless Bitene Kadar 45 sanıye gir altına show yap bıtmeye yakın cık aradan. Hem ks yemezsın hemde clerıc wizz herturlu ısıne gelir. :thumbsup:

14. EliteGuy

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet birde celeric'te şu var, kendine bi buff basıyor 15-20 saniye heallıyor o baya... Yani life control suz o bittikçe onu basarak bile demonu kesebilirsin party yardımı olmadan :) artı recovery

15. +Dejavu+

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aç hacım recovery ne oluyor izle ve gör :mrgreen:

16. EliteGuy

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet birde celeric'te şu var, kendine bi buff basıyor 15-20 saniye heallıyor o baya... Yani life control suz o bittikçe onu basarak bile demonu kesebilirsin party yardımı olmadan :) artı recovery[/quote]
    Aç hacım recovery ne oluyor izle ve gör :mrgreen:[/quote]

Tamam sadece 20 saniyelik heal ı basarız bizde :) doberman gibi saldırır wizard o zaman, diğer party celericinden gelirse gelir rec.

17. +Dejavu+

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aç hacım recovery ne oluyor izle ve gör :mrgreen:[/quote]

Tamam sadece 20 saniyelik heal ı basarız bizde :) doberman gibi saldırır wizard o zaman, diğer party celericinden gelirse gelir rec.[/quote]
    Rec. açan acemidir diyebilirim makara: ama kanımca uniq için xbow aç hem daha seri hemde extreme açıp çok uzaktan dalabiliyor wiz kaçacak ordan vurcak sağdan soldan olmaz iş.

18. EliteGuy

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam sadece 20 saniyelik heal ı basarız bizde :) doberman gibi saldırır wizard o zaman, diğer party celericinden gelirse gelir rec.[/quote]
    Rec. açan acemidir diyebilirim makara: ama kanımca uniq için xbow aç hem daha seri hemde extreme açıp çok uzaktan dalabiliyor wiz kaçacak ordan vurcak sağdan soldan olmaz iş.[/quote]

ilk kastığım Xbowdu benim, bir kaç zerk kullanarak alabiliyordum anca unique leri :) Yoksa wizardlar alıyordu. Hemde wizard xbow farketmiyor çok kaçma bakımından. Xbowda baya kaçması gerekiyor. Hatta kaçmaktan kesemediğin oluyor kaptırıyorsun.