bunun farmı bıtmez bea :mrgreen: archer yavas yavas kral olacak galiba 5 li comboda her türlü knock back yapıosun daha stunu denıyemedım bıraz sp kasmam lazım ama su yenı skıller geldıgınden berı archer charımda pvp de yatmadım gercekten mukemmel oldu bı yenı char daha acarsam kesın archer olucak

oooooooooooooooooooooooohhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: süüüüpeeeerrr yyyaaaawwwww

o zamana dünya küresel ısınmadan gidicek Evil or Very Mad nese bowun o son combo ne acaba slottaki bütün okları attını düşünsenize :mrgreen: alıcan silkle 10k ok koyucan bi atıcan comboyu lorda tek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ohhoooo bunları benim torunum açar heralde :lol: buna 2 3 m felan skill gerekir + inş 120 lwlde mastery lwli eklenir 90 lwldede eklense süper olur aslında

torunuma en azndan 100 lwl bowman full farm bırakmayı düşünüorm :mrgreen: kuşlar çok karizma öle bide 7li oku düşünemiorm Shocked

Yukarı Alt