Xenas

Guild 01 Kasım 2008 Tarihiyle tarafımdan kurulmuştur.
- Onglarda farm yapan arkadaşlarımızı bekleriz ,
- Gördüğünüz gibi daha ilk günden Guild 3 lwl olmuştur. En kısa zamanda 4 ve 5 olacaktır.
- Muhabbet etmek isteyen extraloob üyelerini Guildimize Bekleriz.
- Amaç : Fun xD [ Eğlence , Sohbet , Birliktelik ]
- İletişim : Konu altina mesaj birakabilir veya oyundan bana pm atabilirler.
saygilarımla Evolution :P

Not : Guilde gelmek isteyenler , kendini kastırmak isteyenler değil :D

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Selam Bnm Charım Banlandı HAtırlıyomusun Onglarda Gormustun Camouflage'ydi Adım Ama Charım Sebepsiz Yere Anlamadıqım Şekilde Banlandı Bi Yardım Edebilirmisn Hem Guilde Gelirim Hmde Farm Yapıcam?? Benı Yeni Char Acıcam Farm Yapıcam Guilde Gelim mi ??? Full Farm Yapıcam Baya Bi aLırmısın Guildee ==??

Selam Bnm Charım Banlandı HAtırlıyomusun Onglarda Gormustun Camouflage'ydi Adım Ama Charım Sebepsiz Yere Anlamadıqım Şekilde Banlandı Bi Yardım Edebilirmisn Hem Guilde Gelirim Hmde Farm Yapıcam Benı Yeni Char Acıcam Farm Yapıcam Guilde Gelim mi ??? Full Farm Yapıcam Baya Bi aLırmısın Guildee ==??

Hadi Yha NoLcakk ki ?? Bende Sizin quiLdden oLcamM Pre Felan Cekıcem Beraber YoLa Dewam Ederiz ??? Size Bi FazLaLıqım oLmaz ki Bir Kişi Daha Fazla oLuruz o Kadar Daha qucLu oLuruz Merak Etme Farmım Bittiqinde Sizi Yarı yoLda Bırakıcak Kadar Onursuz Biri Deqilim...

Xenas

Camouflage demiş ki:
Hadi Yha NoLcakk ki ?? Bende Sizin quiLdden oLcamM Pre Felan Cekıcem Beraber YoLa Dewam Ederiz ??? Size Bi FazLaLıqım oLmaz ki Bir Kişi Daha Fazla oLuruz o Kadar Daha qucLu oLuruz Merak Etme Farmım Bittiqinde Sizi Yarı yoLda Bırakıcak Kadar Onursuz Biri Deqilim...
bizi yarı yolda bırkırsın gibi birşey dediğimi hatırlamıyorum biz hepbirlikte başladık hep birlikte bitireceğiz :)

Peki taxi yapıyormusun ? Oyun parası ne ise veririz parası ile kasarsan guildede al pls (: pm atarım olur diyorsan

Yukarı Alt