Question EVET doğru joymax.com açıkları çıktı durmadan password ve ımaıl deıstırme yontemlerını denedıklerı vakit oo uğraşlar sırasında rev6.com bulduğu acık logın oldugudnan bir süre gectıkten sonra joymaxdan gızlısoru dahı buluyorlar haberınız olsun rev6.com da bir ruslar tarafından hacklendı.joymax.com 'un kodları ve şifreleri bulundurduğu veri tabanı denilen bilgiler rev6.comda kafasına esene giriyorlar..Dua Etmekten başka çaremiz yok..Eğer geri alınmaz buna engel olunmazsa şu anda oyunda olan LAQ dewam edıcek cunku joymax ılgılenen koreadekı kişiler oyuna ılgılenemıor cunku veri tabanı bılgılerını kaptırdılar geri almaya çalışıyorlar..Alınsada çalınanlar yaa ıtemsiz geri alıcna yhada değişmiş olucak..
İşte gördüğünüz Silkroadonline.net yönten admin yani denilen adam buudur yanında bulunan kişide..Korea serverından sorumlu Müdürdür.Türkiye hatta gelip Silkroad hakkında konferans verilmiştir.İSTANBUL'da..

WWW.JOYMAX.COM Login olup ID PW girmeyin e-mail değiştirmeyin gizlinizi girmeyin bir üsre bekleyin ben siteye yazı yazınca o zaman JOYMAX.com'dan değişiklikler yapabilirsiniz..Açıklarla İlgileniyorum Haberiniz.Yakın zamanda rev6.com saldırı düzenlicez bir kaç arkadaşımla birlikte onların bilgilerini ele geçircez..oo Vakit size haber veriimi benden haber bekleyin..Şimdi herkes Dikkat etsin..

jusovic demiş ki:
http://WWW.JOYMAX.COM Login olup ID PW girmeyin e-mail değiştirmeyin gizlinizi girmeyin bir üsre bekleyin ben siteye yazı yazınca o zaman JOYMAX.com'dan değişiklikler yapabilirsiniz..Açıklarla İlgileniyorum Haberiniz.Yakın zamanda rev6.com saldırı düzenlicez bir kaç arkadaşımla birlikte onların bilgilerini ele geçircez..oo Vakit size haber veriimi benden haber bekleyin..Şimdi herkes Dikkat etsin..
Hİç kalkışmayın derim adamların nasıl bir hacker oldugunu kimse bilmiyor. Joymax kadar büyük bir şirketi el atmıslar ve basarmıslar görüldügü gibi. Bu adamlar yakalanırsa Garanti Solugu Mahkemede alacaklar. Joymax'ın onları bulacagından eminim rev6.com anasayfada tibet hakkında bi bilgi war Bi tane si video 2.cisi ise Toilet in ban landıgı haber. SUN du adam. ve +9 Sun Glavie'li soul blood da hack lendi. Bizce Tibet Server'ında oYnamayın diye bi acaklamada var dedigim gibi adam ların nasıl biri oldugunu bilmiyorsunuz. hava atılacak bi konu deil yani laf la olmas. Evil or Very Mad

Bu kadar İlgi Gösterip yazmışım uğraşmışım Emeğe Saygı ögstereni bırak Moderatörler bide ilgi Göstermiyor Sabitle bu Bölümü diyerek bana değil EXL.ailesine yardımcı olmak istesemde Destek veren yok bundan sonra yazı dahi yazmıcam ..Bilgilerime Emeğime yazık Teşekur eden Bile yok yha.ßß

Biz lafta kalmayızz...Tamamı Kardeşim Bende WeB Sitesi işindeyim amacım rev6.com çökertmek değil bazı bilglilerini ele geçirip gmail. yoluyla joymax.com geri iletmektir..Amacımız kısaca yardımcı olarak rev6.com zarar vermektir.www.cyber-warrior.org

Ben sana siteyi cökerteceksin demedim sadece bulasmaya gelmez. dedim 3 şeyin ne yapacagı belli olmas

HAYVANIN - COCUK'UN - HACKER 'ın Evil or Very Mad

İşte bizim amacımızda Durdurmak yada azık olsada zarar verip joymax.com zaman kazandırmak..

jusovic demiş ki:
İşte bizim amacımızda Durdurmak yada azık olsada zarar verip joymax.com zaman kazandırmak..
Amacını devreye sok o zmm ben sadece uyarı verdim gerisi sana kalmıs eger Devreye sokarsan allah kolaylık versin demekten baska bir care gelmiyor...

bilgisayarınızda ara diyin sonra rev6 yazın ve karşınıza dosya çıkarsa eğer direk silin hiç tereddüt etmeyin Exclamation ÖNEMLİ Exclamation

extrem demiş ki:
bilgisayarınızda ara diyin sonra rev6 yazın ve karşınıza dosya çıkarsa eğer direk silin hiç tereddüt etmeyin Exclamation ÖNEMLİ Exclamation
BİZ Joymax dan bahsediyoz :lol: Joymax bunu okursa dikkat eder Wink

xtollgax demiş ki:
extrem demiş ki:
BİZ Joymax dan bahsediyoz :lol: Joymax bunu okursa dikkat eder Wink
rev6 tarafından çalındı dio Arrow ve bizim serverda bi eleman bunu sölemişti bana ogün sildim çocuk benim elbiselerdeki yüzdelerden tut özelliklerine kadar hepsini biliyodu extraokk

Kardeşim onu bilmekte ne var zamanında www.rev6.com da zatem örneğin nick yazıp adamın gıyıdıgı kıyafetı lvlını kullandıgı skıllerı zatem güncelleniyordu..Sen Dikkatli Seyirci değilsin sanırım..:lol:

jusovic demiş ki:
Kardeşim onu bilmekte ne var zamanında http://www.rev6.com da zatem örneğin nick yazıp adamın gıyıdıgı kıyafetı lvlını kullandıgı skıllerı zatem güncelleniyordu..Sen Dikkatli Seyirci değilsin sanırım..:lol:
oufff onu mu dedim ben onu babamda biliyo :lol: sen bak ara pcnde öle bi dosya varmı

Yukarı Alt