Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
İlluminati neye hazırlanıyor?

Karanlık günlerde yaşıyoruz ve karanlık günlerde, karanlık gizli örgütler canlanıp gündemi yönlendirmeye uğraşırlar. Karanlık örgütlerin en karanlığı sayılan İlluminati de tam bu günlerde ortaya çıktı ve çok ses getirecek bir eylem planlamaya başladı.

Gizli örgütleri çalışmışlığım ve dünyanın gizli tarihi üzerine okumuşluğum vardır, ama İlluminati’nin son tehdit kokan operasyonunu ben bile ürpertici buldum. Gizli örgüt Panama’dan yayın yaptığı anlaşılan bir internet sitesinde (http://www.illuminati.org) durmadan süren bir geri sayım başlatmış durumda.

Adresi tıkladığınızda karşınıza örgütün kendisi gibi karanlık, simsiyah bir ekran çıkıyor, ancak bilgisayarınızın faresini ekranın sol üst köşesine getirip birkaç kez tıkladığınızda, karşınızda devamlı geriye doğru sayan bir saat beliriyor.

Ben bu yazıyı yazarken saat 75 gün 6 saat 30 dakika ve beş saniyeyi göstermekteydi; bu satırı bitirinceye kadar zaman daha da kısalmış olacak. Hesapladığınızda İlluminati’nin 7 Aralık veya 6 Aralık’tan 7 Aralık’a geçiş saatlerini verdiği ortaya çıkıyor.

Bunu Ömer Çelakıl söyledi, sitenin kaynak kodunu çözdüğünüzde şöyle bir cümleye ulaşıyorsunuz: “ÜZGÜNÜZ ÇOK GEÇ KALDINIZ.”

“İlluminati neden geriye doğru bir sayım başlattı, verilen tarihte neler olacak, acaba örgüt büyük ve dünyayı sarsan yeni bir eyleme mi hazırlanıyor, yoksa o gün dünyayı sarsacak ve altüst edecek bir açıklama mı yapılacak, bir büyük sır o gün mü anlatılacak”, o sayfayı görünce bütün bunları düşünmemek imkânsız oluyor.

Peki o gün açıklanabilecek büyük sır ne olabilir?

İlk akla şu geliyor: Site Panama’dan yayın yaptığından ve Maya takviminin verdiği son tarihe yaklaştığımızdan, acaba İlluminati o gün Maya takviminin bahsettiği sonun doğru olduğunu kanıtlarıyla mı açıklayacak diye de düşünüyor insan. Bu tür konularda çok çalışan ve uzmanlığı dünya çapında kabul edilmiş bulunan Aytunç Altındal’ı aradım. Terör üzerine bir dizi konferans vermek için hazırlandığı Cenevre’de buldum onu ve bu geri sayımın anlamının ne olabileceğini sordum.

“6-7 Aralık tarihi İlluminati örgütünün 300’üncü kuruluş yıldönümü olabilir, o dünyadaki bazıları tarihin bu olduğunu kabul ederler” dedi.

Geriye sayımın yapıldığı tarih bir kuruluş yıldönümü olabilir tabii ki, ama sitenin kaynak kodlarının şifresi çözülünce neden “ÜZGÜNÜZ ÇOK GEÇ KALDINIZ” mesajı çıkıyor, bunu da açıklamak gerekiyor.

Yoksa son yıllarda önemini başka rakip örgütlere kaptıran İlluminati yine dikkati kendine çekmek için planlamış olabilir miydi? “Ben hâlâ güçlüyüm” mesajını dünyaya vermek için geriye doğu saydıkları tarihte bir büyük olay planlamış olabilirler miydi?

Her şey ihtimal dahilinde tabii ama şu da bir gerçek, İlluminati eskiye göre önemini başka gizli örgütlenmelere kaptırdı. Başka örgütler dünya olaylarını İlluminati- ’ye göre artık çok daha güçlü etkileyebiliyorlar. Hangi örgütün dünya ölçeğinde ön plana çıktığına ve İlluminati’nin yerine dünya olaylarını yönlendirdiğine gelince.

Aytunç Altındal bana sürpriz gelen bir isim verdi ve “Bu örgütü iyi incele, emin ol ki önümüzdeki günlerde isimlerini çok fazla duyacaksın, çünkü Türkiye’de de etkinler” dedi.

TAVISTOCK ADLI GİZLİ ÖRGÜTLENME

Tavistock görünürde bir düşünce üretme merkezi olarak kendini gösteriyor. Ama aslında dünyanın çeşitli yerlerindeki ülkelerin yönünü belirlemek için çalışıyorlar.

Bir klinikleri de var, burada özellikle Freud’un beyin yıkama yöntemleri üzerine çalışıyorlar ve bu yöntemlerin kitleler üzerine nasıl kullanılacağını araştırıyorlar. Ve sonunda dünyanın her bölgesindeki farklı kültürlere ve farklı siyasi iklimlere yönelik yöntemleri çıkarıyorlar.

Bu tür gizli bilimlerle uğraşanlar son olarak Arap Baharı’nın da birdenbire çeşitli ülkelerde ortaya çıkmasını, bu örgütün çalışmalarına bağlıyorlar.

Ben Tavistock adlı bu örgütü yeni duydum ve İlluminati’nin yerine bile oynayacak kadar güç savaşına girmiş olduğunu da öğrenince şaşırdım doğrusu. Anladığım kadarıyla dünyanın bu hassas, karanlık döneminde, karanlık örgütler arasında bir güç savaşı, bir rol kapma çatışması yaşanıyor. İlluminati’nin başlattığı geri sayım olayı da bu savaşın bir parçası. Ancak bu tür örgütler arasında öne çıkma ve güç gösterme savaşı kızıştığında birinin büyük ve çok çarpıcı bir gösteri yapıp, hepimizi şaşırtarak korkutmaya çalışacaklarını bekleyebiliriz.

tenpanter demiş ki:
Misery demiş ki:
Gelenleri Uyandırma Projesi die bir yapım war onu izlemenizi tawsiye ederim ..
izliyorum

bu konu hakkında en az 10-15 tane video var izlememi istediğin hangisi?
Ben illuminati ile ilgili bişeyler yazdığımda dalgaya alınmıştım ama neyse :rolleyes1:
Gelenlerin 52 tane videosu var.Hepsini sırasına göre izlemeni öneririm

HaMulo demiş ki:
tenpanter demiş ki:
Misery demiş ki:
Gelenleri Uyandırma Projesi die bir yapım war onu izlemenizi tawsiye ederim ..
izliyorum

Ben illuminati ile ilgili bişeyler yazdığımda dalgaya alınmıştım ama neyse :rolleyes1:
haklı olan senmişsin birde kendi konuna baksana bro bir.

tenpanter demiş ki:
HaMulo demiş ki:
tenpanter demiş ki:
izliyorum

haklı olan senmişsin birde kendi konuna baksana bro bir.
gördüm^^ buldunmu gelenlerin bütün videolarını

Domain ID:D719004-LROR
Domain Name:ILLUMINATI.ORG
Created On:21-Apr-1995 04:00:00 UTC
Last Updated On:16-Oct-2011 20:04:03 UTC
Expiration Date:22-Apr-2014 04:00:00 UTC
Sponsoring Registrar:GoDaddy.com, Inc. (R91-LROR)
Status:CLIENT DELETE PROHIBITED
Status:CLIENT RENEW PROHIBITED
Status:CLIENT TRANSFER PROHIBITED
Status:CLIENT UPDATE PROHIBITED
Status:TRANSFER PROHIBITED
Registrant ID:CR95534085
Registrant Name:Registration Private
Registrant Organization:Domains by Proxy, Inc.
Registrant Street1:DomainsByProxy.com
Registrant Street2:15111 N. Hayden Rd., Ste 160, PMB 353
Registrant Street3:
Registrant City:Scottsdale
Registrant State/Province:Arizona
Registrant Postal Code:85260
Registrant Country:US
Registrant Phone:+1.4806242599
Registrant Phone Ext.:
Registrant FAX:+1.4806242598
Registrant FAX Ext.:
Registrant Email:[email protected]
Admin ID:CR95534091
Admin Name:Registration Private
Admin Organization:Domains by Proxy, Inc.
Admin Street1:DomainsByProxy.com
Admin Street2:15111 N. Hayden Rd., Ste 160, PMB 353
Admin Street3:
Admin City:Scottsdale
Admin State/Province:Arizona
Admin Postal Code:85260
Admin Country:US
Admin Phone:+1.4806242599
Admin Phone Ext.:
Admin FAX:+1.4806242598
Admin FAX Ext.:
Admin Email:[email protected]
Tech ID:CR95534087
Tech Name:Registration Private
Tech Organization:Domains by Proxy, Inc.
Tech Street1:DomainsByProxy.com
Tech Street2:15111 N. Hayden Rd., Ste 160, PMB 353
Tech Street3:
Tech City:Scottsdale
Tech State/Province:Arizona
Tech Postal Code:85260
Tech Country:US
Tech Phone:+1.4806242599
Tech Phone Ext.:
Tech FAX:+1.4806242598
Tech FAX Ext.:
Tech Email:[email protected]
Name Server:NS1.EASYDNS.COM
Name Server:NS2.EASYDNS.COM
Name Server:REMOTE1.EASYDNS.COM
Name Server:REMOTE2.EASYDNS.COM
Name Server:NS6.EASYDNS.NET
Name Server:NS3.EASYDNS.ORG
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
DNSSEC:Unsigned

İsteyen arasın soruştursun ^^ İşin garibi isim yazmaması. Bu arada daha ilginci kaynağa baktığınızda ip adresinizin olması. Bence virüs tarzı bişey yapacaklar. bi ara bütün sistemlere bulaşan bir virüs vardı. Onunla alakalı olabilir :)

RecLast demiş ki:
Domain ID:D719004-LROR
Domain Name:ILLUMINATI.ORG
Created On:21-Apr-1995 04:00:00 UTC
Last Updated On:16-Oct-2011 20:04:03 UTC
Expiration Date:22-Apr-2014 04:00:00 UTC
Sponsoring Registrar:GoDaddy.com, Inc. (R91-LROR)
Status:CLIENT DELETE PROHIBITED
Status:CLIENT RENEW PROHIBITED
Status:CLIENT TRANSFER PROHIBITED
Status:CLIENT UPDATE PROHIBITED
Status:TRANSFER PROHIBITED
Registrant ID:CR95534085
Registrant Name:Registration Private
Registrant Organization:Domains by Proxy, Inc.
Registrant Street1:DomainsByProxy.com
Registrant Street2:15111 N. Hayden Rd., Ste 160, PMB 353
Registrant Street3:
Registrant City:Scottsdale
Registrant State/Province:Arizona
Registrant Postal Code:85260
Registrant Country:US
Registrant Phone:+1.4806242599
Registrant Phone Ext.:
Registrant FAX:+1.4806242598
Registrant FAX Ext.:
Registrant Email:[email protected]
Admin ID:CR95534091
Admin Name:Registration Private
Admin Organization:Domains by Proxy, Inc.
Admin Street1:DomainsByProxy.com
Admin Street2:15111 N. Hayden Rd., Ste 160, PMB 353
Admin Street3:
Admin City:Scottsdale
Admin State/Province:Arizona
Admin Postal Code:85260
Admin Country:US
Admin Phone:+1.4806242599
Admin Phone Ext.:
Admin FAX:+1.4806242598
Admin FAX Ext.:
Admin Email:[email protected]
Tech ID:CR95534087
Tech Name:Registration Private
Tech Organization:Domains by Proxy, Inc.
Tech Street1:DomainsByProxy.com
Tech Street2:15111 N. Hayden Rd., Ste 160, PMB 353
Tech Street3:
Tech City:Scottsdale
Tech State/Province:Arizona
Tech Postal Code:85260
Tech Country:US
Tech Phone:+1.4806242599
Tech Phone Ext.:
Tech FAX:+1.4806242598
Tech FAX Ext.:
Tech Email:[email protected]
Name Server:NS1.EASYDNS.COM
Name Server:NS2.EASYDNS.COM
Name Server:REMOTE1.EASYDNS.COM
Name Server:REMOTE2.EASYDNS.COM
Name Server:NS6.EASYDNS.NET
Name Server:NS3.EASYDNS.ORG
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
Name Server:
DNSSEC:Unsigned

İsteyen arasın soruştursun ^^ İşin garibi isim yazmaması. Bu arada daha ilginci kaynağa baktığınızda ip adresinizin olması. Bence virüs tarzı bişey yapacaklar. bi ara bütün sistemlere bulaşan bir virüs vardı. Onunla alakalı olabilir :)
Bence de öyle bişey o geri sayım sitesine giren herkesin bilgisayarına bulaşmış bir virüs o gerim sayım bitince hortlayacak :D

Eğer bigisayarınızın tarihini 07.12.2011'e alırsanız ne var görürsünüz. "Sorry you are too late." yazacak. Yani o tarihte hiçbir şey olmayacak.

tenpanter demiş ki:
Lordzek demiş ki:
Eğer bigisayarınızın tarihini 07.12.2011'e alırsanız ne var görürsünüz. "Sorry you are too late." yazacak. Yani o tarihte hiçbir şey olmayacak.
internetin hayırlı olsun panpa

he birde zaten sitede bir şey olmayacak dünyada bir şey olacak :)
Madem biliyorsun neden saçma konular açıyorsun? Baydı artık bu muhabbet dünyanın sonuymuş füzeymiş başlıcam örgütünüze. Böyle konuları biraz araştırma yapıp açarsanız çok daha sağlıklı olur.

Lordzek demiş ki:
tenpanter demiş ki:
Lordzek demiş ki:
internetin hayırlı olsun panpa

he birde zaten sitede bir şey olmayacak dünyada bir şey olacak :)
Madem biliyorsun neden saçma konular açıyorsun? Baydı artık bu muhabbet dünyanın sonuymuş füzeymiş başlıcam örgütünüze. Böyle konuları biraz araştırma yapıp açarsanız çok daha sağlıklı olur.

2 ay önce açılan konuyu hortlatan sensin güzel kardeşim daral:

abiciğim?

@Lordzek sonuçta konu 2 ay önce açılmış gelmiş buraya bırakın şu saçma konuları açmayı gibi şeyler diyorsun bana oysa ki konu 2 ay önce açılmış.

Zaten bu konuda geri sayımın bitince Sorry you are too late yazısının çıkacağını 2 ay önce yazmışım birde sen 2 ay sonra aynısını yazıp hiç bir şey olmuyacak yazmışsın.Yani daha konuyu okumamışsın bile.Yorum yaptığı konuyu okumayan adam bana araştırma yapmamı söylüyor sen bunları bilmiyorken ben araştırmasını yapıyordum.

Şimdi internetin tekrar hayırlı olsun panpa olmadi:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt