Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
Bence çekemeyenlere ve düşmanlara en iyi kafa olgunluğuyla galip gelinir.extraloob sitesinne extranoob diyenlere kufretmektense o yolla giremıyosan bu yolla gir demek en olgunca. +1905 kere detseklıyorum :))

biz kimseye küfür etmedik biz kimsenin şahsına hakaret etmedik aksine hep sustuk hep işimizi yaptık bu da işimiz bizim ne de olsa İngiliz Aristokratıyız 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biz kendisiyle barışık bir aileyiz kelimelere değil yaptığımız işlere bakarız ingiliz bir atasözü var bildin ;

enjoy its :kalp:

ben şimdi şunu anlamadım mantık nedir? amaç nedir? extranoob denilince hem kızıyorsunuz şaka veya komik olarak görmüyorsunuz hemde sitenin adını extranoobla eş anlamlı yapıyorsunuz onu yazınca o çıkıyor :rolleyes1: (aslında anladığım şeyler varda mantıklar çatışıyor :roll: ama anladığım şey şu okan aga işi biliyor herkesin huyuna gitmeye çalışıyor ah canını yeyim :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DangerWalker demiş ki:
ben şimdi şunu anlamadım mantık nedir? amaç nedir? extranoob denilince hem kızıyorsunuz şaka veya komik olarak görmüyorsunuz hemde sitenin adını extranoobla eş anlamlı yapıyorsunuz onu yazınca o çıkıyor :rolleyes1: (aslında anladığım şeyler varda mantıklar çatışıyor :roll: ama anladığım şey şu okan aga işi biliyor herkesin huyuna gitmeye çalışıyor ah canını yeyim :mrgreen:

kuzum bazı şeyler vardır herkesin anlayamayacağı dildedir, ama bu isim ile herkesin anlayacağı birşey var ki bizim adımızın ne olduğu kim olduğumuz önemli değildir alemler bizi konuşuyor mu o önemlidir burada anlatılmak istenilen budur kuzum 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Quxera demiş ki:
İlginç bir hadise. ^^

reklam kuzum reklam kendinle barışık olmanın artıları aptalları terse yatırma zeka ve sanatın birleşmesi hepsi burada şu logoda ki tasarıma bakar mısın var mı böyle logo banner tasarlayacak zeka 8)

Yukarı Alt