1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

www.extraloob.com la nasıl tanıstık :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. jumper

jumper Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkez anlatsın hadi ben başlim
    tanışma
    bot olayı yeni cıkmıştı ilk arkadaş yuklemişti bana botu sonra yeni surumu cıktıgında oyunda bas bas bagırıyodum nerden indiriliyor diye oyunda yuksek lv (40lv bize gore yüksekti :lol: ) bi abimiz burayı soylemişti sadece botu indirmek için salak bi uyelik almıstın daha sonradan gire gire ısınmaya başladın siteye ama kafadan atma bi isim oldugundan utanıyodum msj yazmaya
    yeni uyelik iyice alışma
    daha sonradan sk8er_boi diye bi uyelik aldım konulara falan takılmaya başladım kendime paintten imza bile yapmıstım :lol: diger kişilerin imzaları cok hosuma gittiginden Photoshop bolumune cok takılır olmustum imza benim için en onemli seydi 8) :lol: ozamanlar daha yeni ps user die bişey cıkmıstı bi kişi vardı hatırlayamıyom adını herkeze imza yapardı her yapyıhı imzaya bi taç resmi koyardı :lol: ona ozenip photo shopu indirip iimza yapmaya calısıyodum
    tanınma
    kendi kendime bissuru imzalar yaptım (buraya kadar hala daha sitenin adını extraloop olarak biliyorum oda ayrı bi olay :lol: surekli farklı seyler denedim imza istek bolumunde ps user olmasamda imzalar yapmaya basladım surekli ps user olmaya calısıyodum calısmalarımı extraloob ve jigsaw guzel guzel az daha calış falan diyodu fakat bir turlu ps user yapmıyolardı .....8bu yuzden baya bi sinir olmustum ozamanlar kendilerine :lol: ) daha sonradan pennywise konumu gorup bana aynen şunu demişti sen niye hala ps user degilsin diyip ps user yaptı
    artık tamamen tanınıyorum
    imzalarım git gide yaygınlasmaya meshurlasmaya baslamıstı özendigim o kişi forumdan banlanmıstı ve acıkcası onu zaten gecmiştim PS de adımı jumper olarak degiştittirdim daha sonra deneme mosluga baş vurdum kabul edilmedi bidaha başvurdum ve deneme mod oldum :lol:
    ve çöküş
    silkroadda adamım soyuldu cok emek vermiştim sinirlendim oyunu bıraktım oyunu bırakınca sitede oyunla ilgili baslıkları takip etmez oldum daha sonradan yazın memlekete gittigim dede siteden tamamen koptum ps userligim deneme modlugum elimden alındı mesajlarımı editleme yetkim bile alındı

forumda hala beni tanıyan ve hatırlayanlar varsa hepsine kucak dolusu sevgiler selamlar ve şu kendi msjlarımı editleme yetkisini de geri verin ne olur

2. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    ilk üyeliğinin tarihi 2007'li ise bana verebilirsin :mrgreen:

3. jumper

jumper Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla bırak sifresini adını bile hatırlamıyom :D

4. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Eger eskilerden bahsediyorsan,sitede iki tane ps den anlayan vardı.Ama ikiside isinin ustasıydı.Birincisi Ronin,ikincisi onun ögrencisi Pennywise :nod: 8)

5. jumper

jumper Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol ronin di :D sırf o onun yuzunden PS kurslarına gittim wep tasarımı kurslarına gittim ve suan da nekadar photoshop bilgim varsa hepsini o na borçluyum diyebilirim :D ama şuandada onu geçtimi soyliyebilirim en azından ozamanlar benim gordugum halini:D:D

6. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    üzerinde bir imzanın üzerindeki yazıyı degistirebilirmisin peki? :rolleyes1:

7. jumper

jumper Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yapabilirim diyorum ya sırf hırsımdan PS dende hoslandıgımdan da tabi ps kurslarına gittim şu son bir senem PS ile profesyonel anlamda ilgilenerek ve kendimi geliştirerek geçti ve sırf yani sırf onun imzalarına ozendim diye başladım ben buna

8. SnowFlake

SnowFlake Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Şimdilik lise talebesi :)
    Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.