arkadaşlar 90Lv bow charımı Server:Aege itemler blue FFarm'a az kalmış bir char takas edeceğim içinde para yok silk ile alınan kıyafet dragon flag vss takas edeceğim char ise herculeste 85++ Str char olacaktır Glavie olursa ii Bide arkadaşlar eğer char yok diyorsanız herculeste 1.2bilion golda charı veririm haberiniz olsun olur herkese ii kasmalar
Cewaplarınızı bu topicte gerçekleştiriniz
Şimdiden Tşk
Arkadaşlar yeni birşey eklemek istedim char RedSea serverında 85++ str carla takas olur

hee baho tanımadım vala:D glavie chara gelince vala pw sini unuttum:) gecemiyorum oyuna ^^ işte yine bunu takas etmek istedim herculde bulayım die:)
hee baho eğer düşünürsen takas edelim yaw charsız kaldım herculde sende bırakmışsın zaten ver gitsin sana 90 char veriyim işte onun yerine:D:D

len oyuna giremiyorum bi bakayım ne var neyok
bıraktğım belli diil yapamadımki saolsun extraloob halkı çok ilgilendiği için hala ypamadım şu sorunu

hehe:) neyse sen sorununu çöz sonra gir oyuna içini boşalt sana Aege içi dolu 90 char veriyim sen char bulursun nede olsa:D vala cok ihty.var herculde chara hele bow- yada glavier e eğer ok dersen cok makbule gecer:D

len ben giriim senide kasarım 90 olursun vakit çauk geçio zaten anlamıosun bi bakmışın 90 sın ama ben 87 de kldım okullar açıldı bu sefer sroya girilmio en basit çzümü format inş olucak bakalım :)

alında şu char çocuk uplamasın benim gibi :D u arada çözdüm sorunu gastiriti varmış formatladım geçti :)

Yukarı Alt