vay vay vay işte benim charın gelecekteki halinin kopyası;
demondan düşme legs+chest harici full sun :beer: :beer:
umarım beklediğin fiyata satarsın.
ama inş. boyle bir charın iyice zevkini almışsındır.

Serverde Unique bırakmıyodu bu la manyanq Unique si olsa zerk açıp dalar xD ama saglam char yapmıs yalan yok Poseidon u bırakmasına en cok ben ve Tg üzülür kesin xD

srdr111 demiş ki:
Serverde Unique bırakmıyodu bu la manyanq Unique si olsa zerk açıp dalar xD ama saglam char yapmıs yalan yok Poseidon u bırakmasına en cok ben ve Tg üzülür kesin xD
glaiver mokokoya tg üzülür bitek bunla pek kesmedi lakin shaitan ve lord çok özleyecek gibi :twisted:

Maserati demiş ki:
srdr111 demiş ki:
glaiver mokokoya tg üzülür bitek bunla pek kesmedi lakin shaitan ve lord çok özleyecek gibi :twisted:
mokoko serefsızın tekı ablamın carını soymustu abla da kopeğıne mokoko ısmını vermıstı :mrgreen: :mrgreen: en cok unıq kesen it :mrgreen:

Kolero arkadaşım mesajını düzeltirseniz sevinirim. Eğer kanıtın varsa göster yoksa kişiyi lekelemiş oluyorsun lütfem masajınızı düzeltiniz

solidlight demiş ki:
Kolero arkadaşım mesajını düzeltirseniz sevinirim. Eğer kanıtın varsa göster yoksa kişiyi lekelemiş oluyorsun lütfem masajınızı düzeltiniz
Mokoko ya git BLACK_KOBRA de o anlar zaten

Takımı
Besiktas
srdr111 demiş ki:
+1905

Poseidon zamanlarında unique beklemek yürek isterdi.MokokO kimseye bırakmazdı.Az küfür yemezdi globalden hani :curtain: :lol:

Yukarı Alt