- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Fire-Force-Bicheon-Cold

İstenilen Teklif:TL yada zszc water serverinde sos item

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

KissBerry demiş ki:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Fire-Force-Bicheon-Cold

Olumlu olumsuz bi yorum yaparmısın :curtain:

cassa123456 demiş ki:
dikkat!
Beyler bu site benim çarımı calmıştır aracılık yaparken ss lerde mevcut dikkat edinnnn vermeyin bu hırsız siteye çarınız falan bilgilerini dikkat!
Burayı biLen bilior sen kafanı yorma 3 char takası ettim exl aracılığı ile 3ündede bi sorun çıkmadı çıkmazda..

Mopneet

KissBerry demiş ki:
KissBerry demiş ki:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Fire-Force-Bicheon-Cold

Anladığım kadarıyla char blader. Bladerlarla ilgilenmiyorum kusura bakma. ^^

@dfx
Ne kadar bir retro account?

Mopneet demiş ki:
KissBerry demiş ki:
KissBerry demiş ki:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Fire-Force-Bicheon-Cold

Anladığım kadarıyla char blader. Bladerlarla ilgilenmiyorum kusura bakma. ^^

@dfx
Ne kadar bir retro account?
kardeşim bnm charla ilgilen bak 40 Lira direk gameaktif hesabıyla takas edebiliriz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
L6 geliyor lvl 110 char arıyorum isro'da demiyorda 80'lerde char arıyor benim hemde asil kuzularımdan birisi yok yaa artık herkese asil payesi vermemek lazım makara:

Mopneet

extraloob demiş ki:
L6 geliyor lvl 110 char arıyorum isro'da demiyorda 80'lerde char arıyor benim hemde asil kuzularımdan birisi yok yaa artık herkese asil payesi vermemek lazım makara:
Hocam sen yapma ya. Nasıl sıkıldım anlatamam. Aslını istersen bakınıyorum zaten. Alıcam mı almıcam mı belli değil. Piyasayı yokluyorum. :curtain: Arkadaşla isroya başlamayı düşünüyoruz da nakit yok şimdilik fazla. Biriktirelim biraz alıcaz bir tane adam akıllı char. Gelicem yanına inşallah. :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
AAnGeLL demiş ki:
kardeşim bnm charla ilgilen bak 40 Lira direk gameaktif hesabıyla takas edebiliriz.
Hocam laftan anlamıyosun. İstemiyorum diyor ne bu ısrar? kaldı ki adam MoPNeT gibi büyüklü küçüklü nick olmasın demiş.

Mopneet

cassa123456 demiş ki:
Forewer78 demiş ki:
cassa123456 demiş ki:
dikkat!
Beyler bu site benim çarımı calmıştır aracılık yaparken ss lerde mevcut dikkat edinnnn vermeyin bu hırsız siteye çarınız falan bilgilerini dikkat!
Burayı biLen bilior sen kafanı yorma 3 char takası ettim exl aracılığı ile 3ündede bi sorun çıkmadı çıkmazda..
kardeş inanmıyosan ss de koyam admin engellemesse 110 lvl wızard clerıc çarımı caldı bu siteinin admini okan çelebi olacak kişi full uyelıklerımı engellıyo ıp adresimi engelliyo.ss ler var ben kafadan atmıyom anlayacagın hırsız bu site dikkat edin
Uzatma. Herhangi bir kanıtın dahi yok konuşup duruyorsun. Ayrıca konumu kirletmeye devam edersen hoş olmayacak.

Wax Whine demiş ki:
AAnGeLL demiş ki:
Hocam laftan anlamıyosun. İstemiyorum diyor ne bu ısrar? kaldı ki adam MoPNeT gibi büyüklü küçüklü nick olmasın demiş.
hayırdır alıcı sen misin? belki 3-5 ısrar sonucu ikna edicem? git başka yerde konuş rahatsız etme.

Mopneet

AAnGeLL demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
AAnGeLL demiş ki:
hayırdır alıcı sen misin? belki 3-5 ısrar sonucu ikna edicem? git başka yerde konuş rahatsız etme.
Lütfen gerisi gelmesin. Şimdilik düşünmüyorum almayı. Olurda kafama eserse haber veririm sana. Tamam mı?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
AAnGeLL demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
AAnGeLL demiş ki:
emrin olur paşam.

Mopneet

cassa123456 demiş ki:
nasıl kanıt yok msn ver ss verım hersey mevcut elımde siz kendinizi avutun kanıt yok diyo herşey var sizin o okan çelebi çaldı çarımı hırsız sitesinizzz
pff. sıktın ama. benim konumda senin çalınan karakterine dair tek bir mesaj daha istemiyorum.
@Wax
tamam bro, sakin. ^^

Yukarı Alt