Windy

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Mekan hoş, müzik SERE'nin ve olay boks olunca ben biterim :P
Çok güzel video olmuş eline sağlık. Tebrikler bu arada güzel tokatlıyorsun kum torbasını. Umarım Türkiye 1.ğinde de rakipleri birer birer tokatlayacaksın :beer:

Spare_

Bilgiliyim
Hacım, orda kum torbasının çektiği eziyeti bana anlatırmısın.? :mrgreen: Ayrıca o kum torbası nasıl patlamadı anlamış değilim. :? 8O :muck:

Windy

yıllardır o kum torbasına vuruyorum patlamadı patlamaz :D teşekkürler arkadaşlar,devamı çok yakında :D (p.tesi :P )

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wuhuuuu harika video çok teşekkürler baba farkettimde sen harbiden hızlısın walla rakiplerin işi zor 2 gir çık yaptın mı olayı bitirirsin, o gelen adam kim sana hayranlık duyuyor banko bir de salonda dövemediğin adam varmı ringe çıkıyormusun salondakilerle :D

Huhhuhu abi supersin ya Turkiye birinciliginde de şu kum torbası gibi patakla rakibi abi supersin başarılarının devamını diliyorum.
PS: Kum torbasının haline acıyorum :lol:

Windy

ben genelde deneme tahtası oluyorum onlar için,3 kişiyi üstüme salıyor hoca :D onlar benimde elimden geçiyor diyebilirim,1 e 1 de çıkıyoruz ring e fakat benim vurma iznim yok paso onlara vurduruyor :D hız konusuna gelince bugün moralim bozuktu ve canım istemiyordu yavaştım :) salonda dövemediğim tek kişi hoca onada vurmuyorum zaten :P

Wind türkiye şampiyonasına katılmadın mı benim arkadaşım katıldı fenerbahçeli rakiple kapışırken hocası havlu atmış hiçbişey yoken

Yukarı Alt